آغاز عملیات اجرایی پروژه مجموعه تندرستی و محوطه سازی کلینیک ویژه بیمارستان امام خمینی (ره) | پایگاه خبری ابتکار
دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۷

آغاز عملیات اجرایی پروژه مجموعه تندرستی و محوطه سازی کلینیک ویژه بیمارستان امام خمینی (ره)

انتشار: چهارشنبه, ۱۷ مرداد ۱۳۹۷ / ساعت ۱۰:۴۲:۴۹ |
کد خبر: 22582 |
بازدید: 21 views |
بدون دیدگاه


فیروز

فیروزکوه – ابتکارورامین: عملیات اجرایی پروژه مجموعه تندرستی و محوطه سازی کلینیک ویژه بیمارستان امام خمینی (ره) فیروزکوه آغاز شد.

به گزارش خبرنگار ما – آرمین وزیریان، رئیس بیمارستان امام خمینی (ره) روز سه شنبه، در عملیات اجرایی پروژه مجموعه تندرستی و محوطه سازی کلینیک ویژه که با حضور مهدی یوسفی جمارانی، فرماندار فیروزکوه آغاز شد، اظهار داشت: اعتبار این پروژه به مبلغ ۴۰۰ میلیون تومان با حمایت فرمانداری شهرستان از سوی استان تهران تأمین شده است و تا هفته دولت به بهره برداری میرسد.

وی در خصوص این پروژه افزود: تدابیری اندیشیده شده است تا در کنار محوطه سازی کلینیک ویژه، مجموعه تندرستی در جهت بهبود سلامت و توسعه ورزش همگانی ایجاد شود.

وزیریان تصریح کرد: در این پروژه ۶۰۰ متر جاده سلامت، ۱۵۰ متر مسیر دوچرخه سواری، زمین های ورزشی چند منظوره و مخصوص کودکان احداث خواهد شد.

 فیروز۱

وی تاکید کرد: سطح صاف و مناسب جاده سلامت این مجموعه از شاخص های ویژه آن است چرا که سالمندان و بیماران میتوانند به راحتی در این مسیر پیاده روی کنند و این امر قطعاً نقش موثری در بهبود بیماران خواهد داشت.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: احداث این مجموعه در ورودی شهر، نمای بسیار زیبایی ایجاد خواهد کرد و در سلامت شهرستان موثر خواهد بود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>