آئین تجلیل از خبرنگاران شرق استان تهران در ورامین برگزار شد | پایگاه خبری ابتکار
دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۷

آئین تجلیل از خبرنگاران شرق استان تهران در ورامین برگزار شد

انتشار: چهارشنبه, ۱۷ مرداد ۱۳۹۷ / ساعت ۱۰:۴۰:۴۲ |
کد خبر: 22580 |
بازدید: 18 views |
بدون دیدگاه


ور

ورامین – ابتکارورامین: آئین تجلیل از خبرنگاران شرق استان تهران در ورامین ١۵ مردادماه ٩٧ با حضور سردار ناظری فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران و حضور همسر و فرزند خبرنگار شهید محمود صارمی و وهمچنین خبرنگاران جنوب شرق استان تهران در سالن کوثر ستاد فرماندهی انتظامی ویژه شرق استان برگزار شد .

به گزارش خبرنگار ما – سردار عبدالرضا ناظری روز دوشنبه  ١۵ مرداد سالجاری در آئین تجلیل از خبرنگاران شرق استان تهران که با حضور همسر و فرزند خبرنگار شهید محمود صارمی در ستاد فرماندهی انتظامی ویژه شرق استان برگزار شد ضمن اشاره به مقام و جایگاه قلم و بصیرت خبرنگاران اظهار کرد:  افتخاراتی که امروز در نظام مقدس را شاهد هستیم توسط این قشر عظیم ثبت و ضبط می‌شود؛ امروز سرداران بزرگ، خبرنگاران بصیری هستند که حوزه اطلاع‌رسانی مسیر راست سیرتی را طی می‌کند.

وی افزود: ایجاد احساس امنیت در کنار نقش‌آفرینی نیروی انتظامی، بر عهده خبرنگاران است که بعضاً در عرصه‌هایی یک گام جلوتر از نیروی انتظامی است.

ناظری بیان کرد: امروز در جنگ اقتصادی هستیم و کشورمان مورد هجمه دشمنان قسم‌خورده، وهابیان و عده معدودی خود فروختگان داخلی است و برای حفظ امنیت و نشان دادن آرامش بازهم این نقش خبرنگاران است که مشاهده می‌شود؛ در مبارزه با جنگ نرم و حتی جنگ اقتصادی با سربازانی بانام خبرنگاران می‌تواند به پیروزی برسد.

فرمانده انتظامی شرق استان تهران تصریح کرد: امروز مظهر اقتدار کشور نیروی انتظامی و خبرنگاران است که در عرصه مأموریت‌های سخت، آن را حفظ و ارتقا می‌دهد؛ در لحظات سخت و در گردنه‌های فیروزکوه زمانی که مأموران نیروی انتظامی به مردم خدمت می‌کردند و در کنار این عزیزان خبرنگارانی شجاع بودند که نقش‌آفرینی سرما را در چهره نیروهای پرتلاش انتظامی را با ارسال خبر و عکس به مردم نشان دادند.

ناظری افزود: امروز در جنگ اقتصادی شما خبرنگاران آرامش و امنیت را حفظ می‌کنید و با قلم‌فرسایی و بصیرت خود و حضور به‌موقع در مقابل دشمنان و معاندان نظام بایستید.

وی بیان کرد: نقش خبرنگاران در امر شفاف‌سازی غیرقابل‌انکار است و توطئه‌های دشمنان را برملا می‌کند؛ هنر خبرنگاران در لحظه اثر خود را بر فتنه دشمنان نظام می‌گذارد؛ امروز بر خود وظیفه دانستم تا از شما عزیزان در آستانه روز خبرنگار تقدیر و تشکر نمایم.

در پایان این مراسم از خبرنگاران شرق استان تهران تجلیل به عمل آمد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>