آغاز دومین مرحله از طرح نقاشی دیواری در بلوار شهدای شهر | پایگاه خبری ابتکار
دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۷

آغاز دومین مرحله از طرح نقاشی دیواری در بلوار شهدای شهر

انتشار: چهارشنبه, ۱۷ مرداد ۱۳۹۷ / ساعت ۱۰:۴۰:۲۳ |
کد خبر: 22579 |
بازدید: 20 views |
بدون دیدگاه


پا

پاکدشت – ابتکارورامین: شهردار فرون آباد در بازدید از اجرای طرح زیباسازی دیوارهای سطح شهر از آغاز دومین مرحله از طرح نقاشی دیواری در بلوار شهدای شهر در راستای زیباسازی منظر شهری خبر داد.

به گزارش خبرنگار ما – کوروش میرزایی با بیان اینکه در این طرح دو طرف دیوارهای این بلوار بطور کامل نقاشی و رنگ آمیزی خواهد شد، تاکید کرد: طی این برنامه سایر دیوارهای سطح شهر که قابلیت رنگ آمیزی و زیباسازی داشته باشد، نقاشی خواهد شد.

وی افزود: اجرای نقاشی‌های دیواری پس از شناسایی و اولویت‌بندی دیوارهایی که پتانسیل طراحی و اجرای نقاشی دیواری دارند، توسط حوزه معاونت خدمات شهر (واحد زیباسازی) انجام می‌شود.

وی با اشاره به اینکه اجرای این طرح‏‌ها در ارتقای روحیه مردم و افزایش نشاط در جامعه تأثیر بسزایی دارد عنوان کرد: کاهش آلودگی‌های بصری و تزیین فضای شهری از جمله اهداف ترسیم نقاشی دیواری در سطح شهر است.

شهردار فرون آباد در خاتمه با بیان اینکه امید است بتوانیم با اجرای پروژه‌ هایی از این قبیل رضایت حداکثری شهروندان عزیز شهر فرون آباد را در راستای زیباسازی سطح شهر جلب نماییم، اضافه کرد: معمولاً نقاشی‌ های دیواری در جاهایی که تردد زیاد شهروندان را در پی دارد صورت می پذیرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>