دیدار معاون اداره کل درمان تامین اجتماعی با فرماندار پیشوا | پایگاه خبری ابتکار
دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۷

دیدار معاون اداره کل درمان تامین اجتماعی با فرماندار پیشوا

انتشار: دوشنبه, ۱۵ مرداد ۱۳۹۷ / ساعت ۱۱:۲۹:۴۴ |
کد خبر: 22531 |
بازدید: 23 views |
بدون دیدگاه


پیش

پیشوا – ابتکارورامین: شهنی دانش معاون اداره کل درمان سازمان تامین اجتماعی استان تهران با سفر به شهرستان پیشوا با حسین عباسی فرماندار این شهرستان دیدار کرد و انتصاب وی را تبریک گفت.

به گزارش خبرنگار ما – حسین عباسی در این دیدار گفت:  امیدوارم به سطحی از آگاهی و پیشگیری دست یابیم تا شاهد کمترین مراجعات مردمی به مراکز درمانی باشیم.

فرماندار شهرستان پیشوا اظهار کرد: مجموعه دستگاه های اداری شهرستان پیشوا دست به دست هم می دهند و کمک می کنند تا خانواده بزرگ تامین اجتماعی خدمات خود را با قوت به پیش ببرد و بتواند به نحو شایسته ای به مردم خدمت رسانی کند.

عباسی خاطرنشان کرد: هدف همه ما خدمت به مردم است و در این مسیر باید یکدیگر را یاری کنیم و کسانی را که با این هدف فاصله دارند با خود هم مسیر سازیم.

وی راه اندازی دی کلینیک  تامین اجتماعی را گامی مهم در راستای ارتقای سرانه های درمانی پیشوا دانست و با ابراز امیدواری برای افتتاح این درمانگاه در هفته دولت گفت: فراهم سازی امکانات، تسهیل دسترسی مردم و اطلاع رسانی از نحوه خدمات این مرکز می تواند موجب تقویت و استقرار خدمات مختلف پزشکی و درمانی در این مجموعه شود.

شهنی دانش نیز در این دیدار  با بیان اینکه در پیشوا بالای ۵۰ هزار نفر تحت پوشش تامین اجتماعی هستند، اظهار کرد: در حال حاضر دی کلینیک تامین اجتماعی پیشوا با تجهیز  دندانپزشک، پزشک عمومی، داروخانه و داروساز آغاز به کار خواهد کرد و بنا به نیاز منطقه، خدمات مختلفی پزشکی درآن مستقر خواهد شد.

بر اساس این گزارش، این دیدار با حضور مدیرکل حراست اداره کل درمان،  رئیس بیمارستان ۱۵ خرداد و رئیس درمانگاه تامین اجتماعی پیشوا انجام گرفت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>