آزادسازی و بازگشایی حریم بزرگراه امام رضا (ع) | پایگاه خبری ابتکار
دوشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۷

آزادسازی و بازگشایی حریم بزرگراه امام رضا (ع)

انتشار: دوشنبه, ۱۵ مرداد ۱۳۹۷ / ساعت ۱۱:۲۹:۰۷ |
کد خبر: 22529 |
بازدید: 44 views |
بدون دیدگاه


پا

پاکدشت – ابتکارورامین: در ادامه اهتمام مدیریت شهری نسبت به تعریض و بازگشایی معابر و با توجه به فوریت و لزوم تعریض خیابان امام رضا (ع) که عبور و مرور شهروندان را با مشکلات مواجه ساخته بود، بعد از توافق با مالک مِلک واقع در این مکان و انجام اقدامات قانونی، این مِلک تخریب و پاکسازی شد..

به گزارش خبرنگار ما –  دکتر طاهری نسب شهردار شریف اباد در این باره گفت : این ملک که به متراژ ۳۹ متر مربع عرصه و۳۰ متر مربع اعیانی (تجاری) در ضلع شمال بزرگراه امام رضا(ع) واقع شده بود به منظور ازاد سازی و بازگشایی حریم بزرگراه امام رضا(ع) و برای سهولت در عبور و مرور و رفاه حال شهروندان و همچنین کمک به نظام حمل و نقل و ترافیک تخریب و مسطح گردید.

وی با بیان اینکه ایجاد تسهیلات لازم برای رفاه حال شهروندان از وظایف ذاتی شهرداری است گفت: برنامه‌ریزی مناسب و هماهنگی های لازم  مدیریت شهری و اعضای شورای اسلامی شهرشریف اباد در مسیر توسعه و پیشرفت و آبادنی این شهر مورد بررسی قرار گرفته و اکنون شاهد پیشرفت مطلوب در اجرای پروژه های عمرانی، رفاهی و خدماتی شهرداری شریف اباد هستیم.

اجرای این عملیات با همت واحد شهرسازی و معماری و با همکاری واحدهای فنی و عمران ،خدمات شهری ،اتش نشانی ،اجراییات ، املاک ،ترافیک صورت گرفت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>