برگزاری جلسه شورای حمل و نقل و ترافیک شهرستان پردیس | پایگاه خبری ابتکار
سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷

برگزاری جلسه شورای حمل و نقل و ترافیک شهرستان پردیس

انتشار: دوشنبه, ۱۵ مرداد ۱۳۹۷ / ساعت ۱۱:۲۸:۳۰ |
کد خبر: 22528 |
بازدید: 22 views |
بدون دیدگاه


پر

پردیس – ابتکارورامین: جلسه شورای حمل و نقل و ترافیک شهرستان پردیس به ریاست مرتضی حیدری فرماندار و در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ما – این جلسه با هدف بررسی وضعیت روشنایی تونل ها و مسیر آزادراه تهران پردیس، ایجاد دسترسی و تامین آنتن دهی تلفن همراه در نقاط مختلف، ساماندهی پل شهدای بومهن، بررسی چگونگی ایجاد یک پارکینگ استاندارد و نصب علائم راهنما و هشدار دهنده در محوطه پارک فناوری پردیس، برنامه ریزی به منظور تسهیل در تردد مینی بوس های خط بومهن – تهران، ایجاد روندی به منظور نظارت مستمر بر وضعیت ایمنی و فنی وسایل نقلیه عمومی، بهسازی جاده قدیم در محدوده جاجرود و بررسی نقاط ضعف و قوت واحد سد معبر شهرداری های پردیس و بومهن برگزار شد.

در پایان و پس از تبادل نظر حاضرین مقرر شد، مسیر زیر گذر و راه دسترسی آزادراه به جاده قدیم در محدوده راهدار خانه در مواقع اضطراری با هماهنگی پلیس راه و شرکت آزادراه ها باز شود، همچنین طرح بهسازی زیرگذر سدلتیان بررسی و در جلسه آتی گزارش کاملی از آن ارائه گردد.

 انجام مکاتبه با شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور پیرامون وضعیت پل شهدای بومهن، تامین برق روشنایی تونل‌ها با انجام مکاتبات لازم توسط شرکت آزادراه با شرکت توزیع نیروی برق، بررسی نقاط با قابلیت ایجاد دوربرگردان های اضطراری با حضور پلیس  راه و اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای و شرکت آزادراه تهران پردیس، ایجاد پل هوایی روبروی ورودی فاز ۵ شهر پردیس و اصلاح دوربرگردان کمرد از جمله مصوبات این جلسه بود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>