کارگروه حفظ حریم جاده ای در شهرستان ری تشکیل شد | پایگاه خبری ابتکار
دوشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۷

کارگروه حفظ حریم جاده ای در شهرستان ری تشکیل شد

انتشار: پنج شنبه, ۱۱ مرداد ۱۳۹۷ / ساعت ۱۲:۰۲:۰۸ |
کد خبر: 22469 |
بازدید: 41 views |
بدون دیدگاه


ری

ری – ابتکارورامین: رئیس راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان ری گفت: کارگروه حفظ حریم جاده ای با هدف ایمن سازی راه ها با همکاری راهداری، پلیس راه تهران – قم و حسن آباد به صورت مشترک تشکیل شد.

به گزارش خبرنگار ما – فرشاد اسکندری با بیان اینکه شهرستان ری از جاده های روستایی متعددی برخوردار است، افزود: عده ای از افراد سوجو و فرصت طلب در حاشیه راه ها و جاده های این شهرستان مبادرت به تخلیه نخاله می کنند که تبدیل به معضلی در این منطقه شده است.

وی تصریح کرد: تخلیه نخاله های ساختمانی در حاشیه مزارع، جاده ها و حتی مقابل خانه های شهروندان در خیابان های شهرهای جنوبی تهران باید به نوعی مورد رسیدگی قرار می گرفت و تشکیل این کارگروه می تواند این معضلات را حل کند.

رئیس راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان ری یادآور شد: بر اساس این کارگروه، پلیس و راهداری به صورت گشت نامحسوس در جاده های این شهرستان تردد می کنند تا هر کامیون و وسیله نقلیه متخلف را توقیف کند.

اسکندری تصریح کرد: کارگروه حفظ حریم جاده ای در طول ۲۴ ساعت شبانه روز به صورت نامحسوس در جاده های ری اقدام به گشت زنی کرده و با افراد متخلف به شدت برخورد می کند.

وی ضمن تشکر از خبرگزاری ایرنا در انتشار گزارشی مبنی بر« تاخت و تاز شبانه خاورهای نخاله به جنوب پایتخت » افزود: پیامد این گزارش موجب شد تا مسئولان مربوطه با نگاه حساس تری نسبت به موضوع تخلیه نخاله در این منطقه توجه کنند و تشکیل این کارگروه که در دستور کار قرار داشت به سرعت تشکیل شد.

شهرستان ری (به مرکزیت شهرری) با جمعیتی بیش از ۸۶۰ هزار نفر از مهمترین شهرهای استان تهران است که دارای چهار شهر شهرری، باقرشهر، کهریزک و حسن آباد و چهار بخش مرکزی، کهریزک، فشاپویه، خاوران و قلعه نو است.

شهرستان ری دارای ۳ هزار کیلومتر راه همسنگ، ۱۹۰ کیلومتر راه فرعی، ۱۷۵ کیلومتر راه روستایی و ۶۵ کیلومتر آزاد راه است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>