بازدید فرماندار ورامین از پروژه‌های در حال اجرا آب و فاضلاب | پایگاه خبری ابتکار
دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۷

بازدید فرماندار ورامین از پروژه‌های در حال اجرا آب و فاضلاب

انتشار: چهارشنبه, ۱۰ مرداد ۱۳۹۷ / ساعت ۱۱:۲۰:۱۶ |
کد خبر: 22450 |
بازدید: 28 views |
بدون دیدگاه


ور

ورامین – ابتکارورامین: طرح‌های آب و فاضلابی در دست احداث شهرستان ورامین مورد بازدید فرماندار این شهرستان و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران قرارگرفت.

به گزارش خبرنگار ما – در این بازدید که معاون فنی فرماندار، معاون فنی و مهندسی شرکت و مدیر آبفا شهرستان ورامین نیز حضور داشتند از پروژه‌های در حال اجرا کلکتور و خط انتقال پدافندی آبرسانی، خطوط انتقال آب ماملو، اجرای شبکه‌های فاضلاب داخل شهر، اجرای خطوط انتقال فاضلاب و پایپ جکینگ بازدید بعمل آمد..

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران در خصوص پروژه‌های آب و فاضلابی در حال اجرا ورامین گفت: به‌منظور تقویت فشار شبکه توزیع آب شهری، ایجاد خطوط ارتباطی شبکه آب‌رسانی ورامین و اجرای خط انتقال پدافندی، عملیات لوله‌گذاری به طول ۲۰۰۰ متر با استفاده از لوله چدن داکتیل ۷۰۰ میلی‌متری در حال اجراست که در فاز نخست ۴۰۰ متر از این طرح در بلوار رسالت اجرا شد.

علیرضا کارگری در ادامه با اشاره به این‌که عملیات آب‌رسانی از سدماملو به شهرستان ورامین در حال اجراست خاطرنشان کرد: عملیات انتقال آب سدماملو به شهرستان ورامین علی‌رغم کمبود و محدودیت منابع مالی مطابق برنامه در حال اجراست و به‌منظور ارتباط خطوط آب‌رسانی این شهرستان با آب سدماملو ۵/۷ کیلومتر لوله‌گذاری در اقطار ۱۲۰۰،۹۰۰ و ۶۰۰ میلی‌متری با استفاده از لوله چدن داکتیل در حال لوله‌گذاری است که جهت تسریع در اجرای این طرح نیاز به تأمین اعتبارات مالی به‌موقع است.

مدیرعامل شرکت آبفا جنوب شرقی استان تهران در بازدید از پروژه‌های فاضلابی شهرستان ورامین تصریح کرد: اجرای طرح فاضلاب شهری در ورامین با توجه به کمبود و محدودیت منابع آبی و در راستای جلوگیری از آلودگی‌های زیست‌محیطی در اولویت برنامه کاری قرار دارد و جهت تأمین اعتبارات مالی نیاز به مساعدت و حمایت مسئولین شهرستانی و استانی می‌باشد.

در بازدید از پروژه‌های فاضلاب از عملیات پایپ جکینگ خط انتقال ۱۶۰۰ که جهت عبور از زیر کانال آب با کیسینگ ۲۴۰۰ میلی‌متری در حال اجراست نیز بازدید شد.

فرماندار شهرستان ورامین در این بازدید با ابراز رضایت از عملکرد شرکت آبفا، خواستار تسریع در اجرای طرح‌های آب و فاضلاب شد.

محمدرضا یوسفی در پایان جهت پیشرفت طرح‌های آب و فاضلابی و جذب اعتبارات عمرانی و استانی با شرکت آبفا جنوب شرقی استان تهران اعلام همکاری و مساعدت نمود.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>