فراگیری مهارت زمینه ساز اشتغال است | پایگاه خبری ابتکار
یکشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۷

فراگیری مهارت زمینه ساز اشتغال است

انتشار: سه شنبه, ۹ مرداد ۱۳۹۷ / ساعت ۱۱:۰۰:۳۴ |
کد خبر: 22421 |
بازدید: 36 views |
بدون دیدگاه


دماوند

دماوند – ابتکارورامین: معاون برنامه ریزی، اداری و مالی فرماندار شهرستان دماوند گفت: با تعامل و همکاری با دستگاه های شهرستان در زمینه آموزش مهارت می توان تاثیر مثبتی در زمینه اشتغال در شهرستان دماوند ایجاد کرد.

به گزارش خبرنگار ما – سیاوش نوری در جلسه شورای مهارت اظهار کرد: این جلسه با هدف تبیین نقش و جایگاه مهارت و مهارت آموزی و افزایش بهره وری نیروی کار و توانمند سازی نیروی انسانیِ تحصیل کرده و نیروی کار تشکیل شده است.

وی در خصوص سیاست گذاری در امر مهارت آموزی در شهرستان دماوند افزود: باید نیاز سنجی و استاندارد سازی در دوره های آموزشی انجام شود.

معاون برنامه ریزی، اداری و مالی فرماندار شهرستان بیان کرد: دستگاه های آموزشی و مرتبط با بحث اشتغال باید با آموزشگاه های فنی و حرفه ای در جهت ارتقای سطح علمی، همسو باشند.

نوری ادامه داد: باید بین ما، آموزش و پرورش و دانشگاه ها ارتباط مستقیم وجود داشته باشد تا جوانان را به سمت مهارت سوق دهیم.

وی اضافه کرد: با تعامل با دیگر دستگاه های اجرایی، می توان از همه امکانات موجود در شهرستان استفاده کرد تا بتوان اثربخشی خوبی در زمینه اشتغال ایفا کنیم.

معاون برنامه ریزی، اداری و مالی فرماندار شهرستان تصریح کرد: باید رشته های جدیدی که امکان ایجاد کار آن در شهرستان وجود دارد وارد کرده و آن را به کارآموزان آموزش دهیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>