مراجعه بیش از ۱۰۰۰ بیمار طی هفته گذشته به بیمارستان قرچک | پایگاه خبری ابتکار
دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۷

مراجعه بیش از ۱۰۰۰ بیمار طی هفته گذشته به بیمارستان قرچک

انتشار: سه شنبه, ۹ مرداد ۱۳۹۷ / ساعت ۱۱:۰۰:۰۴ |
کد خبر: 22420 |
بازدید: 23 views |
بدون دیدگاه


قر

قرچک – ابتکارورامین: رئیس بیمارستان برکت شهید ستاری قرچک گفت: در هفته گذشته بیش از هزار نفر جهت درمان به بیمارستان مراجعه کرده اند و در این بین تعدادی معالجه و تعداد اندکی بستری شدند.

به گزارش خبرنگار ما – حمید جمالی رئیس بیمارستان برکت شهید ستاری قرچک در گفت و گو با خبرنگاران از فعالیت خوب بیمارستان از روز افتتاح تاکنون خبر داد.

وی گفت: در هفته گذشته بیش از هزار نفر جهت درمان به بیمارستان مراجعه کرده اند و در این بین تعدادی معالجه و تعداد اندکی بستری شدند.

جمالی تاکید کرد: بخش بهداشت و درمان یکی از نیازهای مهم مردم قرچک است و مسئولان منطقه اهتمام ویژه ای برای ارتقای سطح کمی و کیفی وضعیت  بیماران این شهرستان دارند و تا مردم  با افتتاح بیمارستان قرچک مجبور نیستند برای امور درمانی خود به شهرهای اطراف مراجعه کنند.

وی در پایان بیان کرد: افتتاح بیمارستان برکت شهید ستاری، قطعا تحولی بزرگ در بخش درمان شهرستان قرچک است و عده ای با حاشیه سازی سعی دارندخدماتی که در این بیمارسان ارائه می شود را مردم نادیده بگیرند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>