فعالیت های شهرداری به عینه قابل لمس و مشاهده می باشد | پایگاه خبری ابتکار
دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۷

فعالیت های شهرداری به عینه قابل لمس و مشاهده می باشد

انتشار: دوشنبه, ۸ مرداد ۱۳۹۷ / ساعت ۱۰:۴۹:۳۰ |
کد خبر: 22399 |
بازدید: 25 views |
بدون دیدگاه


پا

پاکدشت – ابتکارورامین: شهردار فرون آباد گفت: فعالیت های شهرداری چه در بحث عمرانی و خدماتی و چه در سایر بخش ها به عینه قابل لمس و مشاهده می باشد.

به گزارش خبرنگار ما – کوروش میرزایی با بیان اینکه شهرداری برای داشتن شهری شاداب و آباد تلاش می کند، اظهار داشت: با توجه به رفع مشکلات و معضلات شهر و همچنین زیرساخت های شهری از شهروندان می خواهیم عوارض قانونی خود را پرداخت و در این راه تعامل و همکاری لازم را با شهرداری داشته باشند.

وی اضافه کرد: هدف ما توسعه و آبادانی شهر است که با تمام توان در خدمت رسانی به شهروندان فهیم شهر تلاش خواهیم کرد و شهروندان عزیز بدانند در راه خدمت رسانی لحظه ای کوتاهی نخواهیم کرد.

وی با تاکید بر اینکه پروژه های مهم و اساسی در سطح شهر به اتمام رسیده و یا در حال انجام و آماده بهره برداری است، خاطرنشان ساخت: فعالیت های شهرداری چه در بحث عمرانی و خدماتی و چه در سایر بخش ها به عینه قابل لمس و مشاهده می باشد.

شهردار فرون آباد همراهی ریاست و اعضای شورای اسلامی شهر را در عملکرد مجموعه مدیریت شهری مثبت ارزیابی کرد و در خاتمه پروژه های در حال اجرای شهرداری را شامل عملیات رفع خاموشی، تعمیر و جابه جایی تیرهای چراغ برق بلوار شهدای مدافع حرم، خاکبرداری بلوار مسیر ارتباطی بین بلوار امام خمینی(ره) و شهدای مدافع حرم، آماده سازی زمین چمن مصنوعی، جدول گذاری معابر در نقاط مختلف شهر، طرح زیباسازی دیوارهای سطح شهر، طرح جمع آوری و زنده گیری سگ های ولگرد، طرح طعمه گذاری و مبارزه با موش ها، جمع آوری نخاله های ساختمانی رها شده در سطح شهر و … عنوان نمود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>