آمادگی شورای شهر پردیس برای اجرای برنامه های فرهنگی در راستای حفاظت از محیط زیست | پایگاه خبری ابتکار
دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۷

آمادگی شورای شهر پردیس برای اجرای برنامه های فرهنگی در راستای حفاظت از محیط زیست

انتشار: دوشنبه, ۸ مرداد ۱۳۹۷ / ساعت ۱۰:۴۸:۵۶ |
کد خبر: 22397 |
بازدید: 26 views |
بدون دیدگاه


پر۱

پردیس – ابتکارورامین: سیدعلی موسوی جوردی روز گذشته در حاشیه همایش بزرگ «دوست داران طبیعت» که با حضور خیل کثیری از شهروندان علاقه مند به محیط زیست در پارک ملی لار برگزار شد، اظهار داشت: حضور در چنین محیط زیبا با طبیعت بکر و آب و هوای مطبوع و از آن مهمتر همراهی با افرادی فرهیخته، با فرهنگ و علاقه مند به محیط زیست و طبیعت، جای بسی خرسندی است.

به گزارش خبرنگار ما – وی ادامه داد: شهر جدید پردیس در میان دیگر شهرهای جدید ایران دارای جایگاه ویژه و برتری است و مجموعه شورای اسلامی شهر و شهرداری پردیس به منظور خدمات رسانی شایسته به شهروندان فرهنگی و فرهنگ دوست این شهر همواره به دنبال ایده های نو در حوزه های مختلف از جمله در زمینه حفاظت از محیط زیست است.

این مقام مسئول با اشاره به شرایط ویژه پارک ملی لار اظهار داشت: شاید برخی شهروندان با مشاهده گزارش های تصویری و اخبار برنامه امروز، این پرسش در ذهنشان خطور کند که دلیل برپایی همایش «دوست داران طبیعت» در خارج از حوزه جغرافیایی شهر پردیس چیست.

رئیس شورای اسلامی شهر پردیس تصریح کرد: در پاسخ به این پرسش احتمالی می توان گفت که پارک ملی لار همانگونه که از نامش پیداست، ثروتی متعلق به همه مردم منطقه، استان و حتی کشور است و امروز بخش عمده ای از آب شرب پایتخت، استان همجوار و سد لار از منابع این خطه تامین می شود.

موسوی جوردی اضافه کرد: همچنین خاطرات شیرین دوران مختلف زندگی بسیاری از ساکنان منطقه شمالشرق استان تهران در روستاها، شهرها و شهرستان های مختلف از جمله شهروندان پردیس در این دشت زیبا و بکر رقم خورده است.

وی ادامه داد: مبحث حفاظت از محیط زیست و نگهداری از داشته های طبیعی به منظور تامین نیاز امروز و همچنین نسل های آتی برای شورای اسلامی شهر و شهرداری پردیس از چنان اهمیتی برخوردار است که این مجموعه آماده هرگونه همکاری و مساعدت با شهروندان و گروه های حامی محیط زیست است.

این مقام مسئول در پایان از شرکت کنندگان در همایش دوست داران طبیعت و همچنین پرسنل شهرداری پردیس که طی دو روز گذشته برای برپایی این مراسم تلاشی وافر داشتند، تقدیر و تشکر کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>