دوره آموزشی استفاده از خاموش کننده های دستی در کارخانه ای در پردیس | پایگاه خبری ابتکار
یکشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۷

دوره آموزشی استفاده از خاموش کننده های دستی در کارخانه ای در پردیس

انتشار: پنج شنبه, ۴ مرداد ۱۳۹۷ / ساعت ۱۹:۲۰:۲۵ |
کد خبر: 22354 |
بازدید: 42 views |
بدون دیدگاه


پر

پردیس – ابتکارورامین: این دوره آموزشی به همت بخش آموزش واحد آتش ‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری پردیس برپا شد.

به گزارش خبرنگار ما – به اعتقاد بسیاری از کارشناسان حوزه امداد و نجات، یکی از مهمترین عوامل کاهنده میزان تلفات و صدمات ناشی از حوادث و وقایع مختلف برخورداری اقشار جامعه از آموزش‌های کاربردی در این حوزه است.

 

با توجه به این مهم، مجموعه واحد آتش‌ نشانی و خدمات ایمنی شهرداری پردیس ارائه آموزش‌ های لازم ایمنی به صورت رایگان در حوزه‌ های مختلف را در دستور کار خود قرار داده و نسبت به اجرای آن اهتمام می ‌ورزد.

 

از جمله نقاطی که بیش از سایر نواحی به آموزش‌های امداد و نجات نیاز دارد، کارخانجات و کارگاه های اغلب وابسته به صنایع چوبی شهر پردیس است.

 

با توجه به این مهم، واحد آتش ‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری پردیس آماده است تا به درخواست مسئولان کارگاه‌ های فعال در منطقه، دوره ‌های آموزشی رایگان برای کارکنان برگزار کند.

 

در همین راستا دوره آموزش یک روزه نحوه استفاده از خاموش کننده های دستی برای پرسنل کارخانه صنایع چوبی «مهراز» در منطقه خرمدشت برگزار شد.

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>