پیشرفت پیشوا در فضای اخلاق مدارانه سرلوحه برنامه کاری است | پایگاه خبری ابتکار
پنج شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۷

پیشرفت پیشوا در فضای اخلاق مدارانه سرلوحه برنامه کاری است

انتشار: چهارشنبه, ۳ مرداد ۱۳۹۷ / ساعت ۱۲:۳۱:۲۰ |
کد خبر: 22323 |
بازدید: 32 views |
بدون دیدگاه


پیش

 پیشوا – ابتکارورامین: فرماندار جدید شهرستان پیشوا گفت: پیشرفت، عمران و آبادانی شهرستان در فضای اخلاق مدارانه توأم با رأفت و مهربانی و با رعایت قانون سرلوحه کارهای ما خواهد بود.

به گزارش خبرنگار ما – حسین عباسی در آئین معارفه خود به عنوان فرماندار شهرستان پیشوا با تشکر حضور مردم و مسؤولان در این مراسم و با تبریک دهه کرامت و میلاد مسعود حضرت امام رضا(ع) گفت: از اینکه خداوند متعال به واسطه لطف بی منتهایش عنایت کرد تا افتخار خدمت به مردم عزیز و بزرگوار شهرستان پیشوا این پیشتازان انقلاب و شهادت و خاستگاه قیام خونین ۱۵ خرداد که حق بزرگی بر گردن همه ما ایرانیان دارند و در جوار امامزاده واجب التعظیم و تکریم حضرت امامزاده جعفربن موسی الکاظم(ع) را با اعتماد و محبت استاندار، معاون سیاسی اجتماعی و مدیرکل سیاسی و مجموعه استانداری تهران و شهرستان کسب نمایم، شاکر و سپاسگزارم.

وی کسب این توفیق را حاصل دعای خیر مردم قرچک به خصوص روستاییان این شهرستان دانست.

عباسی اظهار کرد: همان طور که بارها گفته ام مسؤولیت در نظام اسلامی که برگرفته از احکام الهی و رأی و نظر مردم و حاصل مجاهدت امام راحل(ره) و مردم و خون بهای شهیدان و ایثارگران انقلاب اسلامی  است به عنوان یک امانت بزرگ و موهبتی الهی است که  جز با خلوص نیت، فداکاری، تلاش و کوشش جهادی ادای تکلیف و امانت نمی شود.

مردم در صحنه های گوناگون انقلاب وظیفه خود را ادا کرده اند

فرماندار جدید شهرستان پیشوا گفت: مردم با سلایق، افکار و گرایشات مختلف در عرصه ها و صحنه های گوناگون انقلاب عهد، دین و وظیفه خود را ادا کرده اند و امروز هم علیرغم همه کارشکنی، دشمنی و تحریم ها و ایجاد تزاحمات بین المللی استکبار جهانی همچنان با صبر، حلم و شکیبایی از نظام و انقلاب و ارزش های آن و دولت کریمه و خدمتگزار تدبیر و امید دفاع و پشتیبانی کرده و پای عهد خودشان ایستاده اند.

عباسی خاطرنشان کرد: مردم فضا و فرصت را برای خدمتگزاری همه کارگزاران نظام اسلامی باز کرده اند که در کنار هم با تعامل و همفکری و صد البته هم افزایی تلاش شان را نه تنها برای حل مشکلات و گره های زندگی مردم به کار گیرند بلکه موجبات رفاه و آسایش آنها را فراهم آورند.

وی با بیان اینکه مردم پیشوا مستحق بهترین خدمات و نعمات هستند گفت: اصل و اساس اولیه برای همه ما مسؤولان در این شهرستان کار و فصل مشترک همه ما قانون است.

فرماندار شهرستان پیشوا افزود: پیشرفت، عمران و آبادانی شهرستان در فضای اخلاق مدارانه توأم با رأفت و مهربانی و با رعایت قانون سرلوحه کارهای ما خواهد بود.

عباسی گفت: به عنوان فرزند مکتب امام راحل(ره) و برادر کوچک و خادم مردم شهرستان پیشوا از همه بزرگواران، فعالان و دلسوزان شهرستان به خصوص امام جمعه، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، رؤسای ادارات و نهادها، نخبگان و دانشگاهیان، اساتید، فرهنگیان و جوانان عزیز و فعال در همه عرصه ها درخواست و تقاضا دارم برای رشد و عمران و آبادانی که بالندگی شهرستان را در پی داشته باشد دست همدلی، برادری و رفاقت به هم بدهیم و در کنار همدیگر تمام تلاش و توان خود را به کار ببندیم  تا با ارائه خدمات مناسب برای کسب رضایتمندی و شادی مردم علاقه و عُلقه آنها را به نظام ارتقا داده و تقویت نماییم تا باقیات و صالحات خودمان باشد.

فرماندار شهرستان پیشوا خاطرنشان کرد: با مدد الهی و با توسل به حضرت امام رضا(ع) و امامزاده جعفر(ع) تمام توان و تلاش خود را به کار خواهم بست تا مصداق عینی برای فرمایش مقام معظم رهبری که فرموده اند مردم نماد نظام را در وجود استاندار، فرماندار و بخشدار می بینند باشم و در این مسیر از تمام ظرفیت و پتانسل های اداری و مردمی شهرستان بهره گیری و استفاده خواهم کرد.

پیشوا پایگاه مذهبی و فرهنگی جنوب شرق استان تهران است

وی از زحمات فرمانداران سابق و همه کسانی که دل در گروی پیشرفت شهرستان پیشوا به عنوان پایگاه، مرکز و قلب مذهبی و فرهنگی جنوب شرق استان تهران داشته و دارند تشکر و قدردانی کرد.

عباسی با بیان اینکه فرماندار به عنوان نماینده دولت در شهرستان یار، مددکار و غمخوار مردم خواهد بود، در پایان متذکر شد: اولویت های کاری بنده و مجموعه همکاران اداری شهرستان ضمن توجه ویژه به مسائل اجتماعی و فرهنگی به خصوص آسیب های اجتماعی، نگاهی جدی به عمران و آبادانی در حوزه های مختلف و تحول در روستاها و همچنین شهر خواهد بود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>