بهره برداری از چهارمین ایستگاه آتش نشانی پردیس در فاز ۱۱ طی سال جاری | پایگاه خبری ابتکار
پنج شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۷

بهره برداری از چهارمین ایستگاه آتش نشانی پردیس در فاز ۱۱ طی سال جاری

انتشار: چهارشنبه, ۳ مرداد ۱۳۹۷ / ساعت ۱۲:۲۷:۱۲ |
کد خبر: 22321 |
بازدید: 39 views |
بدون دیدگاه


پر

پردیس – ابتکارورامین: کورش گلریز اظهار داشت: از جمله پروژه‌ های عمرانی و خدماتی در دست اجرای شهرداری پردیس، ساخت ایستگاه آتش ‌نشانی در فاز ۱۱ این شهر است.

به گزارش خبرنگار ما – وی ادامه داد: این پروژه در زمینی به مساحت یک هزار و ۲۵۰ مترمربع مراحل اجرایی خود را سپری کرده و در حال حاضر پیشرفتی بیش از ۹۵ درصدی دارد.

این مقام مسئول تصریح کرد: ساختمان اداری، محل اقامتگاه پرنسل، آشیانه خودروهای تازه تهیه شده، محوطه و سایر امور مرکز آتش نشانی و خدمات ایمنی فاز ۱۱ پردیس بعنوان چهارمین مرکز در این شهر تکمیل و طی سال جاری افتتاح و به بهره برداری می رسد.

شهردار پردیس در ادامه از خرید دو خودروی جدید، مدرن و کاملا به روز آتش نشانی توسط شهرداری از شرکت روزن باور اتریش خبر داد و گفت: شرایط خاص و ویژه پردیس و برخورداری این شهر از مراکز مسکونی، تجاری و اداری بلند مرتبه در سطحی انبوه مدیریت شهری پردیس را برآن داشت تا نسبت به خرید خودروهای آتش نشانی مختص اطفای حریق در ارتفاعات بالا اقدام کند.

گلریز تصریح کرد: در همین راستا، دو دستگاه خودروی پیشرفته آتش نشانی از کمپانی «روزن باور» اتریش و مجهز به نردبان های هیدرولیک ۴۲ و ۵۶ متری و دارای قابلیت اجرای عملیات اطفای حریق در سازه های ۱۸ طبقه را در دستور کار خود قرار داد و اجرایی کرد.

این مقام مسئول اظهار کرد: یکی از دو خودروی مذکور تحویل شهرداری شده و خودروی دیگر در مرحله تحویل است و به زودی بعد از رفع برخی موانع جزئی، وارد چرخه خدماتی می شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>