بیمارستان قرچک حاصل وحدت عمل دستگاه های اجرایی است | پایگاه خبری ابتکار
یکشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۷

بیمارستان قرچک حاصل وحدت عمل دستگاه های اجرایی است

انتشار: دوشنبه, ۱ مرداد ۱۳۹۷ / ساعت ۱۳:۲۶:۰۷ |
کد خبر: 22281 |
بازدید: 40 views |
بدون دیدگاه


قر

قرچک – ابتکارورامین: فرماندار قرچک گفت: بیمارستان قرچک حاصل وحدت عمل دستگاه های این شهرستان است.

به گزارش خبرنگار ما – مسعود مرسلپور  در مراسم افتتاح اولین بیمارستان قرچک که با حضور سید حسن قاضی زاده هاشمی، وزیر بهداشت و جمعی از مسئولین شهرستانی و استانی برگزار شد، طی سخنانی اظهار داشت: جمعیت شهرستان قرچک بر اساس سرشماری نفوس و آمار ۲۷۰ هزار نفر اعلام شده است که حدود ۴۵ هزار نفر نیز از اتباع بیگانه در این شهرستان ساکن هستند.

مرسلپور افزود: خدا را شاکریم که از سفر قبل وزیر بهداشت تاکنون این بیمارستان ۷ درصد پیشرفت داشته است و خوشحالیم که امروز این بیمارستان مورد افتتاح قرار گرفته است.

وی با اشاره به اینکه این بیمارستان حاصل تلاش و وحدت عمل دستگاه های اجرایی و حاکمیتی است و شاید زمانی که قول احداث این بیمارستان داده شد از لحاظ اعتباری برای عده ای قابل باور نبود که این بیمارستان احداث شود اما امروز با هزینه ای که وزارت بهداشت به مبلغ  ۲۲ میلیارد تومان، بخش ستاد اجرایی فرمان حضرت امام معادل ۱۲ میلیارد تومان و دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در بخش تجهیزات معادل ۱۰ میلیارد تومان داشتند این بیمارستان به بهره برداری رسید.

فرماندار قرچک در ادامه گفت: دستگاه های مختلف شهرستان رقم های خوبی را در این بیمارستان هزینه کرده اند مثلا در حوزه پرداخت هزینه تغییر کاربری به مرکز موقوفه «ملا علی کنی» شهرداری قرچک از محل اعتبارات ارزش افزوده رقمی حدود ۴ میلیارد پرداخت کرده است که باید از شهرداری و شورای شهر قرچک تقدیر کنیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>