این مردم انقلابی شایستگی خدمات بیشتری را دارند | پایگاه خبری ابتکار
دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۷

این مردم انقلابی شایستگی خدمات بیشتری را دارند

انتشار: پنج شنبه, ۲۸ تیر ۱۳۹۷ / ساعت ۲۲:۲۴:۱۶ |
کد خبر: 22226 |
بازدید: 25 views |
بدون دیدگاه


قر

قرچک – ابتکارورامین: نماینده مردم قرچک، ورامین و پیشوا گفت: این مردم در انقلاب اسلامی پیش قدم بوده و شایستگی خدمات بیشتری را دارند که باید با هم دلی و برنامه ریزی مسئولان شرایط را برای خدمت بیش از پیش به این مردم فراهم کرد.

به گزارش خبرنگار ما – سید حسین نقوی حسینی نماینده مردم قرچک، ورامین و پیشوا اظهار داشت: وزیر بهداشت ورییس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) با ساخت و تکمیل بیمارستان برکت شهید ستاری قرچک، یادگاری خوبی از خود به جا گذاشتند.

وی با بیان این که این بیمارستان تا سال ۹۱ حدود ۷ درصد پیشرفت فیزیکی داشت و تکمیل و افتتاح آن، بسیار ارزشمند است گفت: شهرستان قرچک بعد از ۵۰ تا ۶۰ سال که سابقه شهر بودن داشت با ۳۰۰ هزار نفر جمعیت، صاحب بیمارستان شد.

نقوی گفت: این مردم در انقلاب اسلامی پیش قدم بوده و شایستگی خدمات بیشتری را دارند که باید با هم دلی و برنامه ریزی مسئولان شرایط را برای خدمت بیش از پیش به این مردم فراهم کرد.

وی تاکید کرد: وزارت بهداشت با تشکیلاتی که در کشور دارد و با مسئولیت عریض و طویلی باید در ترمیم شکاف های موجود ناشی از عملیاتی کردن گام های مثبتی را بردارد و با ارائه‌ اطلاعات و پیش‌بینی‌های مربوط به آینده فرصت تأثیرگذاری را مهیا و وضعیت پویاتری را فراهم کند.

نماینده مردم قرچک، ورامین و پیشوا تصریح کرد: در طرح تحول نظام سلامت زیرساخت های خوبی در نظام ارائه خدمات ایجاد شده و با اجرای نظام ارجاع می توان از این زیرساخت ها به بهترین شکل ممکن برای ارائه خدمت به مردم استفاده کرد.

وی در پایان گفت: مهم این است که این مسیر را ادامه بدهیم و از همه‌ی ظرفیت‌ها استفاده کنیم چرا که اجرای زیر ساخت ها مسیری است که می‌تواند نظام سلامت ما را هم کارآمد کند و هم به عنوان یک الگو به دنیا معرفی کند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>