الویت اصلی دولت زیرساختهای درمانی در مناطق محروم است | پایگاه خبری ابتکار
دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۷

الویت اصلی دولت زیرساختهای درمانی در مناطق محروم است

انتشار: پنج شنبه, ۲۸ تیر ۱۳۹۷ / ساعت ۲۲:۲۳:۰۴ |
کد خبر: 22221 |
بازدید: 25 views |
بدون دیدگاه


ق۱ر

قرچک – ابتکارورامین: فرماندار قرچک گفت: تقویت زیرساختهای درمانی به ویژه در مناطق محروم به عنوان اولویت نخست کاری دولت به طور جدی در حال انجام است.

به گزارش خبرنگار ما – مسعود مرسلپور فرماندار قرچک در حاشیه افتتاح بیمارستان برکت شهید ستاری قرچک در گفتگو با خبرنگار قرچک آنلاین اظهار داشت: دولت در تقویت زیرساختهای درمانی مناطق محروم عزم جدی دارد، تقویت زیرساختهای درمانی به ویژه در مناطق محروم به عنوان اولویت نخست کاری دولت به طور جدی در حال انجام است.

وی افزود: در نگاه جدی دولت، متولیان امور بهداشتی و درمانی هم با اهتمام ویژه درصدد عملیاتی کردن برنامه های دولت در کشور هستند.

با اشاره به اینکه این بیمارستان حاصل تلاش و وحدت عمل دستگاه های اجرایی و حاکمیتی است و شاید زمانی که قول احداث این بیمارستان داده شد از لحاظ اعتباری برای عده ای قابل باور نبود که این بیمارستان احداث شود اما امروز با هزینه ای که وزارت بهداشت به مبلغ  ۲۲ میلیارد تومان، بخش ستاد اجرایی فرمان حضرت امام معادل ۱۲ میلیارد تومان و دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در بخش تجهیزات معادل ۱۰ میلیارد تومان داشتند این بیمارستان به بهره برداری رسید.

فرماندار قرچک در ادامه گفت: دستگاه های مختلف شهرستان رقم های خوبی را در این بیمارستان هزینه کرده اند مثلا در حوزه پرداخت هزینه تغییر کاربری به مرکز موقوفه «ملا علی کنی» شهرداری قرچک از محل اعتبارات ارزش افزوده رقمی حدود ۴ میلیارد پرداخت کرده است که باید از شهرداری و شورای شهر قرچک تقدیر کنیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>