طرح مشکلات آب کشاورزان روستای جلیزجند فیروزکوه | پایگاه خبری ابتکار
دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۷

طرح مشکلات آب کشاورزان روستای جلیزجند فیروزکوه

انتشار: چهارشنبه, ۲۷ تیر ۱۳۹۷ / ساعت ۲۰:۱۳:۲۷ |
کد خبر: 22199 |
بازدید: 46 views |
بدون دیدگاه


فیروز

فیروزکوه – ابتکارورامین: جلسه بررسی مشکل آب کشاورزان روستای جلیزجند و فیروزکوه در بخشداری مرکزی برگزار شد.

به گزارش  خبرنگار ما – جلسه ای با عنوان بررسی مشکلات آب کشاورزان روستای جلیزجند و فیروزکوه با ریاست بخشدار مرکزی و با حضور اعضای شورای اسلامی و دهیار روستای جلیزجند و یکی از اعضای شرکت تعاونی کشاورزان امروز صبح در بخشداری مرکزی برگزار شد.

در این جلسه حسن بابایی، رئیس شورای روستای جلیزجند، ضمن تبریک و خوش آمد گویی به بخشدار مرکزی اظهار داشت: ما طبق رسوم و روال گذشته با کشاورزان فیروزکوه همکاری خواهیم داشت و در این رابطه هیچ مشکلی وجود ندارد اگر هم مشکلی پیش آمد با اطلاع به دهیار و اعضای شورا سریعا بررسی خواهد شد.

وحید شهبازی، بخشدار مرکزی فیروزکوه، نیز تصریح کرد: باید طبق روال گذشته و توافقی که از زمان های دور بوده و آن هم سه روز نوبت آب روستا و چهار روز فیروزکوه همچنان حفظ شود و همه در کمبود آب باید همکاری لازم را داشته باشند.

باطبی، یکی از اعضای شورای کشاورزان، مشکلات را در این رابطه مطرح کرد اما به دلیل عدم توافق دو طرف مقرر شد جلسه ای با حضور اعضای هیئت مدیره کشاورزان برگزار گردد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>