تحویل یک قلاده روباه آسیب دیده و بادخورک سالم | پایگاه خبری ابتکار
جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷

تحویل یک قلاده روباه آسیب دیده و بادخورک سالم

انتشار: سه شنبه, ۲۶ تیر ۱۳۹۷ / ساعت ۱۹:۳۹:۲۸ |
کد خبر: 22181 |
بازدید: 61 views |
بدون دیدگاه


ری

ری – ابتکارورامین: رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان ری از تحویل یک قلاده روباه آسیب دیده و بادخورک سالم از طرف دوستداران حیات وحش و محیط زیست به این اداره خبر داد.

به گزارش خبرنگار ما – رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان ری از تحویل یک قلاده روباه آسیب دیده و بادخورک سالم از طرف دوستداران حیات وحش و محیط زیست به این اداره خبر داد.

خانم عبادتی گفت: این روباه که توسط یک شهروند به این اداره تحویل شده است، در اثر سوانح جاده ای دچار مصدومیت از ناحیه دست شده بود که با هماهنگی بعمل آمده با کلینیک حیات وحش پردیسان جهت انجام معاینات و درمان مصدومیت به این مرکز انتقال یافت.

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان ری ضمن تشکر از اقدام پسندیده و زیست محیطی این دوستدار محیط زیست، از تمامی شهروندان درخواست نمود در صورت برخورد با حیوانات آسیب دیده و مصدوم و یا حضور حیوانات وحشی در اماکن مسکونی و محیط های شهری و روستایی موضوع را به سامانه ۱۵۴۰ اطلاع دهند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>