رسانه ها و خانواده ها نقش اساسی در ترویج فرهنگ عفاف و حجاب دارد | پایگاه خبری ابتکار
دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۷

رسانه ها و خانواده ها نقش اساسی در ترویج فرهنگ عفاف و حجاب دارد

انتشار: سه شنبه, ۲۶ تیر ۱۳۹۷ / ساعت ۱۹:۳۹:۱۴ |
کد خبر: 22180 |
بازدید: 40 views |
بدون دیدگاه


دماوند

دماوند – ابتکارورامین: معاون سیاسی و انتظامی فرماندار شهرستان دماوند گفت: رسانه ها و خانواده ها نقش مهمی در ترویج فرهنگ عفاف و حجاب در جامعه دارد.

به گزارش خبرنگار ما – شاهرخ جهانشاهی در اجتماع مردمی حافظان حریم خانواده و جشن روز دختر،اظهار کرد: با توجه به اینکه نیمی از افراد جامعه را بانوان تشکیل داده اند، دولت تلاش های زیادی انجام داده تا بانوان در جامعه جایگاه خود را پیدا کنند.

وی افزود: نقش رسانه ها در ترویج حجاب بسیار موثر بوده و رسانه ها می توانند با فرهنگسازی در جامعه، عفاف و حجاب را ترویج دهند.

معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار شهرستان دماوند بیان کرد: خانواده ها نقش بسزایی در آموزش عفاف و حجاب دارند و در این خصوص باید از ابتدای کودکی، این موضوع را به فرزندانشان آموزش دهند.

جهانشاهی ادامه داد: یکی از موضوعاتی که توسط دشمنان ما مورد هدف واقع شده است، بحث حجاب است که در این خصوص باید با همدلی و همیاری همه دستگاه ها و مردم ولایت مدار ایران اسلامی در جهت خنثی سازی توطئه ها و تهدیدات دشمن گام برداریم.

وی افزود: کارآفرینی یکی از مباحث مهم در جامعه است که موجب افزایش اشتغال و در نهایت منجر به کاهش آسیب‌های اجتماعی می ‌شود.

معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار شهرستان دماوند تاکید کرد: با استفاده از کالای داخلی در چرخه حمایت از تولیدکنندگان قرار می گیریم که این امر باعث ایجاد اشتغال افراد شده و بیکاری را که منشا اصلی آسیب های اجتماعی است ریشه کن می کند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>