خرید باکس های جدید زباله در شهر فرون آباد | پایگاه خبری ابتکار
دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۷

خرید باکس های جدید زباله در شهر فرون آباد

انتشار: شنبه, ۲۳ تیر ۱۳۹۷ / ساعت ۲۱:۱۱:۳۱ |
کد خبر: 22117 |
بازدید: 38 views |
بدون دیدگاه


پا

پاکدشت – ابتکارورامین: شهردار فرون آباد از خرید باکس های جدید زباله در شهر خبر داد و افزود: در راستای ارائه خدمات شهری مطلوب به شهروندان نسبت به خرید بیش از ۱۷۰ باکس جدید زباله ۷۷۰ لیتری از نوع گالوانیزه در شهر اقدام شده است.

به گزارش خبرنگار ما – وی بیان داشت: با توجه به اینکه جمع‌آوری زباله به صورت دستی و سنتی موجبات بروز برخی بیماریها و اختلالات می شود و نظر به اینکه برخی از نقاط شهر فاقد سطل های مکانیزه زباله بود مدیریت شهری اقدام به خرید و نصب این سطل‌ها  نمود تا جمع‌آوری زباله به صورت مکانیزه و با سهولت و سرعت بیشتر انجام پذیرد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر فرون آباد مهندس کوروش میرزایی اظهارداشت: با نصب این سطل های زباله چرخه مکانیزاسیون خدمات شهری فرون آباد گام خوبی را در جهت خدمت شایسته به مردم شهر برداشته و موجب روند صحیح نظافت و خدمات رسانی به شهروندان و سیمای این شهر خواهد شد.

وی تاکید کرد: با توجه به اهمیت نظافت و پاکیزگی شهر و همچنین تسریع در روند جمع آوری زباله ها، تعداد سطل های زباله مکانیزه در سطح شهر افزایش یافته است و بزودی و طبق برنامه ریزی های قبلی و بعد از جانمایی های صورت گرفته کار نصب سطل های مکانیزه در سطح شهر صورت می پذیرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>