حجاب یک مسئله حکومتی و اجتماعی است | پایگاه خبری ابتکار
سه شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۷

حجاب یک مسئله حکومتی و اجتماعی است

انتشار: جمعه, ۲۲ تیر ۱۳۹۷ / ساعت ۲۱:۰۶:۰۱ |
کد خبر: 22098 |
بازدید: 67 views |
بدون دیدگاه


پا

پاکدشت – ابتکارورامین: حجت‌الاسلام حسن لزومی با اشاره به دهه کرامت در هفته آینده بیان داشت: روز ولادت حضرت معصومه سلام‌الله علیها به نام دختر نام‌گذاری شده و در اسلام دختر دارای جایگاه والا و ارزشمندی است، تشیع ایرانی‌ها به خاطر حضور امام رضا (علیه‌السلام) خواهر ایشان و دیگر امامزادگان در این کشور است و این برای ما افتخار بزرگی به شمار می‌آید.

به گزارش خبرنگار ما – امام‌جمعه پاکدشت درباره شبهه واردشده به حجاب که “دین اجباری نیست و نباید حجاب اجباری باشد” تصریح کرد: حجاب یک مسئله حکومتی و اجتماعی است ولنگاری یک جامعه را به فساد می‌کشاند مثل کسی که می‌خواهد جای خود را در کشتی سوراخ کند که درنهایت منجر به غرق شدن کلیه انسان‌ها می‌شود.

 

خطیب نماز جمعه در همین رابطه به حکومت ۷۰۰ ساله مسلمانان در اسپانیا اشاره و عنوان کرد: زمانی که مسلمانان آندلس به فساد کشیده شدند در مدت چند ساعت حکومت را از دست دادند، دشمنان با تحریم و جنگ نمی‌توانند مقابل ما ایستادگی کنند اما زمانی که مردم دچار فساد شوند دیگر کار تمام است.

 

نماینده مقام معظم رهبری درباره آزادی شهر درعا در سوریه اظهار داشت: این شهر ازنظر موقعیت استراتژیک بسیار اهمیت دارد چراکه در چند کیلومتری اسرائیل قرارگرفته و حضور هزاران رزمنده شهادت‌طلب در این شهر موجب ترس و نگرانی این رژیم غاصب و کودک کش شده است.

 

حجت‌الاسلام لزومی درباره مسئله اوقاف شهرستان پاکدشت متذکر شد: کلیه اسناد اوقاف در سال ۹۶ با تأیید مقام معظم رهبری باطل شد و هیئت واگذاری اسناد از اوقاف به ملکی متشکل از رئیس شورای قانون اساسی، رئیس جهاد کشاورزی پاکدشت، رئیس اداره ثبت، نماینده بنیاد مستضعفان و رئیس دادگستری شهرستان می‌باشد.

 

امام‌جمعه پاکدشت در پایان به چشم‌انتظاری مردم برای گرفتن اسناد اشاره و از شورای واگذاری اسناد خواست درروند صدور اسناد سرعت دهند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>