کارگاه مهارت زندگی در قرچک برگزار شد | پایگاه خبری ابتکار
شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷

کارگاه مهارت زندگی در قرچک برگزار شد

انتشار: سه شنبه, ۱۹ تیر ۱۳۹۷ / ساعت ۱۹:۴۶:۳۳ |
کد خبر: 22035 |
بازدید: 36 views |
بدون دیدگاه


قر۱

قرچک – ابتکارورامین: کارگاه تحکیم بنیان خانواده با موضوع معیارهای ازدواج در بوستان خبرنگار شهرستان قرچک برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ما – کارگاه تحکیم بنیان خانواده با موضوع معیارهای ازدواج با حضور مشهدی، کارشناس خانم و مشاور خانواده در بوستان خبرنگار قرچک برگزار شد.

مشهدی در ابتدای این برنامه به مسائلی چون تغییر در الگوی ازدواج و اثرات آن اشاره و بیان کرد: تغییراتی که در عمق روابط ایجاد می‌شود و سخت‌گیری‌های زوجین سبب عدم احساس امنیت در ازدواج می‌شود.

وی به نحوه انتخاب همسر از گذشته تا به امروز اشاره کرد و افزود: خانواده‌ها در گذشته عموماً بر اساس شناختی که از دختر و پسر داشتند ازدواج آن‌ها را ترتیب می‌دادند، در گذشته معیارها برای انتخاب همسر الگوی مشخصی را تشکیل داده بود که امروزه کمتر شاهد آن الگوها هستیم.

قر

کارشناس خانواده تصریح کرد: بسیاری از جوانان معیارهایی را که بتواند ملاک سنجش مطمئنی در انتخاب باشد، ندارند، به همین دلیل خیلی زود تحت تأثیر ملاک‌های دهان پر کن غربی و… قرار می‌گیرند.

گفتنی است، سلسله کارگاه‌های مهارت زندگی سه‌شنبه هر هفته به همت پایگاه مرکزی حوزه مقاومت بسیج صدیقه کبری(س) در بوستان خبرنگار قرچک برگزار می‌شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>