جلسه هماهنگی برگزاری همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی در شهر پردیس | پایگاه خبری ابتکار
شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷

جلسه هماهنگی برگزاری همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی در شهر پردیس

انتشار: دوشنبه, ۱۸ تیر ۱۳۹۷ / ساعت ۲۳:۴۴:۲۳ |
کد خبر: 22011 |
بازدید: 33 views |
بدون دیدگاه


پر

پردیس – ابتکارورامین: جلسه هماهنگی برگزاری همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی همزمان با آغاز دهه کرامت، با حضور مدیران شهری، برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ما – در حاشیه این جلسه که در حضور سیفی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان، گلریز شهردار پردیس،سوهانی رییس هیات همگانی پردیس، جانشین فرماندهی نیروی انتظامی، کشاورز معاونت ورزشی، روحانی مدیر روابط عمومی شهرداری پردیس، وحیدخو فعال و‌ پشکسوت ورزشی، تشکیل شد، سیفی گفت: با توجه به گسترش اعتیاد در جوامع امروزی، بروز بیماری های گوناگون در میانسالان و پرداختن جوانان به فضای مجازی، تنها راه برون رفت از این مسئله رو آوردن مردم به ورزش است.

وی توسعه ورزش در سبد خانوار را امری مهم در جهت سالم سازی و تقویت جسمی و روانی بنیان خانواده دانست و افزود: افزایش استفاده از فضای مجازی در بین مردم و خصوصا جوانان و ناآگاهی از شیوه های استفاده درست از آن، باعث بروز بسیاری از آسیب های اجتماعی و مشکلات عدیده برای خانواده و جوامع شده که این امر با انجام تبلیغات مناسب و برگزاری کارگاه مختلف به خصوص در همابش های پیاده روی خانوادگی و فضاهای و اماکن ورزشی می تواند نقش مهمی در جلوگیری از این مشکلات برای خانواده ها داشته باشد.

در ادامه حاضرین در جلسه پس از بحث و تبادل نظر در این خصوص جهت انجام هر چه بهتر برگزار شدن این مراسم مطالبی را عنوان کردند و مقرر شد همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی شهر پردیس روز جمعه مورخ ۱۶ تیرماه ساعت ۷صبح در مسیر میدان امام خمینی تا بام پردیس برگزار شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>