ارتباط با اقشار مختلف مردم از ضروریات امروز مدیریتی است | پایگاه خبری ابتکار
شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷

ارتباط با اقشار مختلف مردم از ضروریات امروز مدیریتی است

انتشار: یکشنبه, ۱۷ تیر ۱۳۹۷ / ساعت ۲۲:۵۰:۳۲ |
کد خبر: 21996 |
بازدید: 42 views |
بدون دیدگاه


پیش

پیشوا – ابتکارورامین: مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری تهران گفت: ارتباط با اقشار مختلف، گروه های سیاسی، جوانان، روحانیون، خانواده های معظم شهدا و ایثارگران و همه اقشاری که فکر می کنیم حقی به گردن ما دارند از ضروریات امروز مدیریتی است.

به گزارش خبرنگار ما – رضا آقاعلیخانی امروز در مراسم معارفه حسین عباسی به عنوان معاون جدید سیاسی انتظامی فرماندار پیشوا با تسلیت سالروز شهادت رئیس مذهب تشیع حضرت امام جعفر صادق(ع) گفت: پیشوا شهرستانی تازه تاسیس است و تلاش مضاعف و شبانه روزی و مضاعف همه عزیزان در خدمت رسانی به این خطه از سرزمین شهیدپرور کشورمان قطعا نزد خداوند متعال مأجور قرار خواهد گرفت.

مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری تهران از تلاش تمامی کسانی که در گذشته منشا خیر و برکات برای شهرستان پیشوا بودند از جمله فرماندار این منطقه که  در حال حاضر مسئولیت معاونت استانداری سمنان و فرمانداری ویژه شاهرود را عهده دار شده است و معاون سیاسی انتظامی وی  که اکنون در کرج بزرگ قبول مسئولیت کرده است، قدردانی کرد.

وی افزود: قطعا همه این عزیزان برای یک هدف متعال که آن هم خدمتگزاری به نظام مقدس جمهوری اسلامی و مردمی که ولی نعمت مجموعه کارگزاران نظام هستند، تلاش می کنند.

آقاعلیخانی اظهار کرد: امروز در مراسم معارفه دوستی از مجموعه خانواداه بزرگ استانداری حضور پیدا کرده ایم که سالها سابقه قدمت در صف و ستاد را داشته و  قطعا مورد شناخت مجموعه همکاران خودمان و مردم منطقه است.

وی ادامه داد: امیدواریم معاون  جدید سیاسی انتظامی فرماندار پیشوا در راستای سیاست های نظام و دولت تدبیر و امید بتواند  همانند مسئولیت های خطیر گذشته در صف و ستاد برای این مردم منشاء خیر و برکت باشد.

*پاسخگویی به نیاز مردم و مطالبات آنها بزرگترین خدمت است

مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری تهران پاسخگویی به نیاز مردم و مطالبات آنها را بزرگترین خدمت دانست و خاطرنشان کرد: در شرایطی که کشور به جهت اقتصادی در یک سری مضائق و محدودیت ها واقع شده است تنها تلاش شبانه روزی و زحمات مضاعف همه مدیران، همدلی و همیاری مردم و درک صحیح از وضعیت اجتماعی و اقتصادی آنها می تواند کمک کرده و انگیزه ها را مضاعف کند تا بر همه سختی ها فائق آییم.

آقاعلیخانی اظهار کرد: تا به امروز تجربه نشان داده هر وقت از پتانسیل ها و ظرفیت های عمومی استفاده کردیم توانستیم بسیاری از مراحل خطیر را با پیروزی پشت سر بگذاریم و امروز در یکی از این شرایط بسیار ویژه قرار داریم.

وی گفت: بنا بر فرمایشات مقام معظم رهبری و آخرین سخنرانی ریاست جمهوری در جمع کارگزاران نظام، باید همه آحاد مردم از مجموعه گروه ها، افراد، فعالین، متنفذین، خانواده های معظم شهدا و ایثارگران، معتمدین شهر و بخش و همه ارکان نظام باید دست به دست هم دهیم تا به نحو شایسته و بابسته ای بتوانیم مطالبات مردم را پاسخگو باشیم.

آقاعلیخانی ادامه داد: قطعا محدودیت منابع و امکانات جوابگوی همه نیازها نیست اما وظیفه داریم در قبال مردم و درچارچوب قوانین و مقررات  پاسخگو باشیم و نسبت به اقناع افکار عمومی و انجام خدمات و وظایفی که برعهده داریم به خوبی عمل کنیم.

مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری تهران بیان داشت: در شرایط امروز وحدت، انسجام، همدلی، همکاری و هم افزایی مجموعه داشته ها و آنچه در اختیار داریم می طلبد در کنار هم و در یک راستا قرار گیریم و در جهت تحقق اهداف های بلند انقلاب اسلامی، آرمان های امام راحل(ره)، منویات مقام معظم رهبری و سیاست های دولت گامی اساسی برداریم.

وی افزود: فرمانداری و معاونت های مربوطه به عنوان نمایندگان عالی دولت در شهرستان محور فعالیت های همه سازمان ها و دستگاه ها بوده و خواهند بود و می طلبد با برنامه ریزی دقیق، هماهنگی و همراستا کردن همه دستگاه ها و سازمان های خدمت رسان به نحو شایسته پاسخگوی نیازهای جامعه خودمان باشیم.

*ارتباط با اقشار مختلف مردم از ضروریات امروز مدیریتی است

وی همراهی و همدلی مردم را از دلایل پیشرفت و استمرار نظام جمهوری اسلامی دانست و گفت: ارتباط با اقشار مختلف، گروه های سیاسی، جوانان، روحانیون، خانواده های معظم شهدا و ایثارگران و همه اقشاری که فکر می کنیم حقی به گردن ما دارند از ضروریات امروز مدیریتی است.

آقاعلیخانی اظهار کرد: دهیاران که در صف مقدم خدمت به مردم بوده و ارتباط دو سویه و مستقیمی با آنان دارند در انجام این فریضه مهم می توانند موثرتر واقع شوند.

وی گفت: درب اتاق بخشداران، معاونت های فرمانداری، کارشناسان و مسئولان امر همچون گذشته به روی مردم باز خواهد بود تا بتوانیم از نزدیک حرف ها، درد دل ها و نیازهای اساسی آنان را بشنویم و در جهت رفع آنها گام برداریم و با همکاری و همدلی به اهداف مورد نظر دولت تدبیر و امید فائق آییم.

*لزوم ارائه خدمات به مردم به دور از هرگونه حاشیه بندی های گروهی و سیاسی

مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری تهران خاطرنشان کرد: ما به عنوان نمایندگان دولت وظیفه داریم به تک تک مردم جدا از هرگونه حاشیه بندی های گروهی، سیاسی، فردی، اجتماعی، دینی و مذهبی خدمات لازم را ارائه دهیم تا آنها با رضایت خاطر از مجموعه نظام و دستگاه های دولتی خارج شوند.

آقاعلیخانی ادامه داد: تعریفی جز این نداریم که ما مرهون این مردم هستیم و باید در راستای نیازهای آنان گام برداریم.

وی گفت: پیشوا در آخرین نقاط شرقی استان تهران واقع شده و جزو شهرستان هایی است  که روستاهای متعددی دارد و قطعا نیازمند خدمات بیشتری است.

مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری تهران با بیان اینکه در ستاد استانداری تهران حمایت های لازم را در جهت توسعه پیشوا انجام خواهیم داد، افزود: می طلبد تا مدیران ارشد استان با ورود و حضور خود در پیشوا از نزدیک به نیازهای اساسی شهرستان توجه داشته باشند و در جهت توسعه پایدار و پیشرفتی که در شأن خطه پیشواست، گام های اساسی بردارند.

آقاعلیخانی در پایان برای “حسین عباسی” معاون جدید سیاسی انتظامی فرماندار پیشوا آرزوی توفیق و موفقیت نمود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>