آغاز عملیات پیاده روسازی خیابان ولیعصر(عج) | پایگاه خبری ابتکار
شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷

آغاز عملیات پیاده روسازی خیابان ولیعصر(عج)

انتشار: یکشنبه, ۱۷ تیر ۱۳۹۷ / ساعت ۲۲:۴۹:۱۵ |
کد خبر: 21993 |
بازدید: 38 views |
بدون دیدگاه


پا

پاکدشت – ابتکارورامین: شهردار فرون آباد از آغاز عملیات پیاده روسازی خیابان ولیعصر(عج) خبر داد و افزود: به منظور ساماندهی و زیباسازی معابر جهت رفاه حال شهروندان، عملیات پیاده روسازی معابر شهر با جدیت دنبال می شود.

به گزارش خبرنگار ما – کوروش میرزایی با اشاره به عملیات پیاده روسازی معابر شهری تاکید کرد: به منظور بهسازی فضای شهری پروژه پیاده روسازی معابر شهری پیگیری می شود.

وی اظهار داشت: مناسب سازی فضاهای شهری به ویژه پیاده رو یکی از مباحث اساسی است که از جهات مختلف اجتماعی، اقتصادی و بهداشتی در زندگی شهروندان تاثیر عمده و نقش برجسته ای دارد.

وی اضافه کرد: در کنار عملیات پیاده روسازی معابر شهری، پروژه های دیگری نیز در سطح شهر در حال اجراست که در آینده ای نه چندان دور به بهره برداری خواهد رسید.

شهردار فرون آباد در پایان عنوان کرد: با توجه به برنامه ریزی های صورت گرفته و با تاکیدات اعضای شورای اسلامی شهر برنامه های ویژه ای برای اصلاح و اجرای جدول گذاری و آسفالت و لکه گیری معابر در راستای تسهیل در تردد شهروندان در دستور کار قرار گرفته است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>