همایش نشاط اجتماعی سلامت خانواده در شهرستان فیروزکوه | پایگاه خبری ابتکار
شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷

همایش نشاط اجتماعی سلامت خانواده در شهرستان فیروزکوه

انتشار: پنج شنبه, ۱۴ تیر ۱۳۹۷ / ساعت ۲۲:۰۲:۲۱ |
کد خبر: 21941 |
بازدید: 40 views |
بدون دیدگاه


فیروز

فیروزکوه – ابتکارورامین: همزمان با هفته مبارزه با موادمخدر و اعتیاد اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فیروزکوه همایشی را با همکاری اداره بهزیستی – نیروی انتظامی و شبکه بهداشت در سالن آمفی تئاتر مجتمع فرهنگی هنری آفرینش برگزار نمود.

به گزارش خبرنگار ما – به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر و به منظور بررسی آسیب‌های اجتماعی ناشی از اعتیاد همایش”نشاط اجتماعی سلامت خانواده ” با حضور کریمی معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری – سرگرد پروانه معاون اجتماعی نیروی انتظامی و نمایندگان امور بانوان و دیگر علاقمندان در مجتمع فرهنگی هنری آفرینش برگزار شد.

علیرضا فرزان سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فیروزکوه  هدف از برگزاری این همایش را آشنایی هر چه بیشتر خانواده‌ها به ویژه جوانان و نوجوانان با مضرات اعتیاد و آگاه سازی آنها برشمرد.

در این همایش دکتر میرعماد مشاور و روانشناس خانواده در خصوص  ارتقای سطح سلامت جامعه و کاهش آسیبهای اجتماعی و اعتیاد مطالبی را عنوان نمود.

در ادامه پخش کلیپ با همین موضوع و مطالبی که سرگرد پروانه در خصوص آسیبهای اجتماعی گفت می توان از اهم این برنامه برشمرد.

شایان ذکر است کتابهایی با موضوع اعتیاد نیز بین مدعوین توزیع گردید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>