ورامین از ۱۰۵ مکان ورزشی عمومی و خصوصی برخوردار است | پایگاه خبری ابتکار
جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷

ورامین از ۱۰۵ مکان ورزشی عمومی و خصوصی برخوردار است

انتشار: پنج شنبه, ۱۴ تیر ۱۳۹۷ / ساعت ۲۲:۰۰:۲۰ |
کد خبر: 21940 |
بازدید: 43 views |
بدون دیدگاه


ور

ورامین – ابتکارورامین: فرماندار شهرستان ورامین گفت : ورامین از ۱۰۵ مکان ورزشی عمومی و خصوصی برخوردار است که از ۲۷ مکان ورزشی عمومی آن ، طی دو سال اخیر به بهره برداری رسیده است.

به گزارش خبرنگار ما – محمدرضا یوسفی در جلسه شورای ورزش که با حضور حسن کریمی مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور برگزار شد اظهار داشت : از ابتدای انقلاب شکوهمند اسلامی تا کنون ، ۱۰۵ مکان ورزشی در اختیار ورزشکاران ورامین قرار گرفته که از این تعداد ، ۶۰ مکان خصوصی و ۴۰ مکان دولتی و عمومی است.

وی افزود : از مجموع ۴۵ مکان ورزشی عمومی ورامین ، ۲۷ مکان طی دو سال گذشته در مناطق شهری و روستایی به بهره برداری رسیده که این امر نشان از اهتمام مسئولان و دولت به امر ورزش دارد.

وی گفت : یکی از مهمترین برنامه های شهرستان ورامین ، توسعه متوازن اماکن ورزشی در مناطق شهری و روستای است از این رو ، دهیاران موظف شده اند تا علاوه بر فعالیت های عمرانی ، بر توسعه فضاهای ورزشی در مناطق روستایی اهتمام داشته باشند.

یوسفی بیان کرد: آخرین پروژه ورزشی روستایی ورامین مربوط به زمین چمن مصنوعی روستای باغخواص از توابع بخش مرکزی است که با اعتباری بالغ بر ۵۵۰ میلیون تومان و طی شش ماه احداث و به بهره برداری رسید.

وی گفت : در حال حاضر احداث سالن ورزشی چند منظوره ۴ هزار نفری روستای خورین از توابع بخش مرکزی با اعتباری بالغ بر ۱۷ میلیارد ریال در دستور کار قرار دارد که بخش اعظم اعتبار مورد نیاز آن تأمین شده است.

وی افزود : ورامین تنها شهرستان استان تهران است که در رشته های مختلف از جمله تکواندو و والیبال در مسابقات کشوری نماینده دارد و در رشته های مختلف تیمی و انفرادی ، قهرمانان ملی و جهانی بسیاری را معرفی کرده است.

فرماندار ورامین افزود: رسیدگی به مسائل جوانان در شهرستان ورامین تنها به حوزه ورزش محدود نمی شود بلکه مسئولان ورامین با اختصاص یک هزار و ۲۰۰ متر زمین ، زمینه احداث خانه جوان که در آن مسائل و مشکلات جوانان به صورت تخصصی مورد توجه قرار می گیرد را فراهم کرده است.

فرماندار ورامین تأکید کرد: مسئولان و مردم ورامین برای توسعه ورزش تنها به حمایت های دولت چشم ندوخته اند بلکه تلاش دارند تا با استفاده از ظرفیت های موجود در حوزه های مختلف ، به پیشرفت ورزش کمک کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>