بررسی برنامه های کاربردی اوقات فراغت در هفتمین جلسه شورای فرهنگ عمومی بخش جواد آباد ورامین | پایگاه خبری ابتکار
شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷

بررسی برنامه های کاربردی اوقات فراغت در هفتمین جلسه شورای فرهنگ عمومی بخش جواد آباد ورامین

انتشار: سه شنبه, ۱۲ تیر ۱۳۹۷ / ساعت ۱۹:۴۲:۵۰ |
کد خبر: 21897 |
بازدید: 40 views |
بدون دیدگاه


ور

ورامین – ابتکارورامین: به مناسبت فرا رسیدن فصل تابستان هفتمین جلسه شورای فرهنگ عمومی بخش جواد آباد شهرستان ورامین با حضور حداکثری اعضاء ١٠ تیرماه سالجاری به بررسی برنامه‌های فرهنگی و مذهبی برای اوقات فراغت جوانان و نوجوانان اختصاص یافت.

به گزارش خبرنگار ما – در ابتدای این جلسه طاهر طاهری  رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: اوقات فراغت بخش مهمی از زندگی انسانها را تشکیل می دهد. اگر افراد برنامه ای مشخص برای گذراندن مفید اوقات فراغت خود نداشته باشند این بی برنامگی سایر جنبه های زندگی را به طور چشمگیری تحت شعاع خود قرار می دهد و این بی برنامگی متواند خطر ساز باشد.

دبیر شورای فرهنگ عمومی شهرستان ورامین افزود: اوقات فراغت یکی از مسائل مهم جوانان و نوجوانان است که شناخت نیازمندی ها و رفع احتیاجات و برنامه ریزی صحیح برای اوقات فراغتی که آنها در اختیار دارند باعث می شود تا خلاقیت ها، نوآوری ها همراه با تفکر سیال نمود خود را نشان دهند.

طاهری تصریح کرد : به منظور پر کردن اوقات فراغت جوانان و نوجوانان  در فصل تابستان این اداره  برنامه‌های مختلف و متنوعی به منظور غنی‌سازی اوقات فراغت جامعه هدف در نظر دارد .

طاهری برگزاری کلاس‌های احکام، اخلاق، قرآن و رشته‌های هنری شامل هنرهای تجسمی، هنرهای نمایشی، اردوهای درون استانی و داستان نویسی را از برنامه‌های اوقات فراغت جامعه هدف این اداره عنوان کرد و گفت: استقبال نوجوانان و جوانان در سال‌های گذشته از چنین برنامه‌هایی رضایت‌بخش بود از این رو انتظار می‌رود استقبال چشم‌گیری در سالجاری از برنامه‌های اوقات فراغت صورت گیرد.

در هفتمین  جلسه شورای فرهنگ عمومی بخش جوادآباد شهرستان ورامین  که با حضور طاهر طاهری دبیر شورا ، حجت اسلام والمسلمین جاج آقا رضایی پور امام جمعه بخش جواد آباد ، دکتر حیدری بخشدار جواد آباد ، مهندس سلیم خانیان شهردار جواد و کلیه اعضای شورای فرهنگ عمومی این بخش برگزار شد، رئیس شورا طی سخنانی ضمن اشاره به ویژگی های اهمیت اوقات فراغت نوجوانان و جوانان در ایام تابستان ، به برنامه ریزی برای بهره گیری هر چه بیشتر این قشر تاثیرگذار در جامعه، تاکید کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>