اصلاح هندسی سرعت گیرهای سطح شهر پیشوا | پایگاه خبری ابتکار
شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷

اصلاح هندسی سرعت گیرهای سطح شهر پیشوا

انتشار: دوشنبه, ۱۱ تیر ۱۳۹۷ / ساعت ۱۹:۲۹:۰۸ |
کد خبر: 21878 |
بازدید: 42 views |
بدون دیدگاه


پیش

پیشوا – ابتکارورامین: رئیس اداره حمل و نقل و ترافیک شهرداری پیشوا از اصلاح و بهسازی برخی از سرعت کاه ها و سرعت گیرهای موجود در خیابان های سطح شهر خبر داد.

به گزارش خبرنگار ما – علی رضایی جعفری، رئیس اداره حمل و نقل و ترافیک شهرداری پیشوا گفت: در جلسه شورای ترافیک شهرستان پیشوا اصلاح سرعت گیرهای موجود سطح شهر در دستور کار قرار گرفت و مقرر شد برخی از این سرعت گیرها جمع آوری و برخی دیگر بهسازی، اصلاح و در برخی موارد اضافه شوند.

رضایی در خصوص اصلاح سرعت گیرها ادامه داد: بعد از مطالعات مربوط به اصلاح سرعت گیرها، جانمایی صحیح و اصولی آنها در سطح شهر آغاز و بزودی سرعت گیرهای غیراستاندارد جمع آوری و برخی دیگر اصلاح و بهسازی می شوند.

وی بیان کرد: طبق برنامه ریزی های انجام شده و تصمیمات گرفته شده در شورای ترافیک شهرستان، بعد از جمع آوری و اصلاح سرعت گیرهای غیراستاندارد، در مکان های حادثه خیز سطح شهر که شناسایی شده اند سرعت گیرهای استاندارد و جدیدی احداث می شود.

رئیس اداره حمل و نقل و ترافیک شهرداری پیشوا اظهار داشت: در راستای رضایت شهروندان و امنیت عابرین، به صورت آزمایشی چهار سرعت گیر مطابق با استانداردهای موجود در چهار نقطه از شهر احداث و بعد از رنگ آمیزی مورد بهره برداری قرار گرفت.

رضایی در رابطه با رنگ آمیزی سرعت گیرهای احداث شده گفت: رنگ آمیزی و خط کشی های این نوع سرعت گیرها  به صورت تخصصی و دو جزیی و شب نما می باشد که برای دید بهتر رانندگان و جلوه داشتن در شب از رنگ های سفید و مسی استفاده شده است.

وی در پایان به محل احداث این سرعت گیرها اشاره کرد و ادامه داد: دو سرعت گیر در مسیر رفت و برگشت خیابان فلسطین و همچنین دو سرعت گیر هم در ورودی شهر بلوار شهید اردستانی مسیر رفت و برگشت احداث گردیده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>