سه کارگاه تولید شیشه و هروئین در شهرستان پردیس کشف شد | پایگاه خبری ابتکار
یکشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۷

سه کارگاه تولید شیشه و هروئین در شهرستان پردیس کشف شد

انتشار: دوشنبه, ۱۱ تیر ۱۳۹۷ / ساعت ۱۹:۲۸:۵۱ |
کد خبر: 21877 |
بازدید: 58 views |
بدون دیدگاه


پر

پردیس – ابتکارورامین: فرماندار شهرستان پردیس از کشف سه کارگاه تولید شیشه و هروئین و ساخت وسایل استعمال شیشه در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار ما – مرتضی حیدری اظهار داشت: طی یک سال گذشته در این شهرستان ۳ آزمایشگاه تولید شیشه و هروئین، ۱۵۴ کیلوگرم انواع مواد مخدرکشف شده است که علاوه بر آن ۲ مورد کارگاه ساخت وسایل استعمال شیشه نیز منهدم شده است.

فرماندار شهرستان پردیس عنوان کرد: طی سه ماه ابتدایی سال جاری ۳ کیلو ۲۷۸ گرم حشیش و یک کیلو و ۷۲۶ گرم شیشه توسط فرماندهی انتظامی شهرستان پردیس کشف شده است که در این ارتباط ۱۲۰ نفر دستگیر شدند.

حیدری اضافه کرد: سال گذشته ۲۵۹ کارتن خواب در قالب ۱۱ طرح جمع آوری جمع آوری و به مراکز درمانی منتقل شدند.

فرماندار پردیس همچنین گفت: پنج قبضه سلاح و دو دستگاه بی‌سیم غیرمجاز نیز از متخلفان کشف و ضبط شد.

وی گفت: سال گذشته اجرای ۱۸ مورد طرح پاک‌سازی و برخورد با فروشندگان مواد مخدر در سطح شهرستان انجام ‌شد و شبکه بهداشت و درمان ۲ هزار و ۲۲ نفر از معتادان را شناسایی و به آنها آموزش داده است.

وی با اشاره به اقدامات و آموزش های پیشگیرانه نیز اظهار داشت: از سال گذشته تاکنون بیش از ۶ هزار نفر در مدارس، سازمان‌ها، شرکت‌ها و مساجد برای پیشگیری از اعتیاد آموزش دیدند که علاوه بر این کلاس‌های مشاوره و آموزش از سوی اداره بهزیستی و شبکه بهداشت و درمان برگزار می‌شود.

حیدی به بازرسی مسئولان شبکه بهداشت و درمان کمپ‌های ترک اعتیاد اشاره کرد و گفت: بازرسی مستمر از کمپ‌ها انجام می شود و در صورتی که شرایط استاندارد نداشته باشند تعطیل می‌شوند.

فرماندار شهرستان پردیس خاطرنشان کرد: سه کمیته پیشگیری، درمان ، مقابله و مذاکره در ستاد مبارزه با مواد مخدر این شهرستان با همکاری اداره بهزیستی، شبکه بهداشت و درمان و نیروی انتظامی فعالیت می‌کنند.

شهرستان پردیس با ۱۳۸ هزار نفر جمعیت در شرق استان تهران واقع شده است که از شرق با دماوند و از غرب با شهرستان تهران مرز مشترک دارد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>