نشست فرماندار پردیس با دهیاران شهرستان | پایگاه خبری ابتکار
شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷

نشست فرماندار پردیس با دهیاران شهرستان

انتشار: یکشنبه, ۱۰ تیر ۱۳۹۷ / ساعت ۲۲:۴۶:۳۷ |
کد خبر: 21860 |
بازدید: 46 views |
بدون دیدگاه


پر

پردیس – ابتکارورامین: نشست مرتضی حیدری فرماندار پردیس با دهیاران شهرستان به مناسبت چهاردهم تیرماه سالروز تصویب قانون تأسیس دهیاری ها در محل فرمانداری برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ما –  این جلسه به منظور ارائه طرح و برنامه‌های پیشنهادی دهیاری ها به منظور گرامیداشت این روز و بررسی چگونگی ایجاد زمینه تشریح دستاوردهای مدیریت نوین روستایی در سطح شهرستان برگزار و فرماندار پردیس در ابتدا با تاکید بر نقش و اهمیت دهیاری در رشد، توسعه پایدار و افزایش سطح رفاه روستاییان گفت: ما باید به دنبال باز کردن گره های زندگی مردم باشیم و به هر طریقی که می توانیم، رضایت مردم را جلب کنیم ، دهیاری ها نیز به دلیل ارتباط مستقیم با روستاییان از تمام مسائل و مشکلات حوزه کاری خود آگاه هستند و می توانند بهترین برنامه ریزی را در این زمینه انجام دهند.

در ادامه پیرامون ظرفیت ها و برنامه های اقتصادی، سرمایه‌گذاری، اشتغال، نوسازی و مقاوم سازی بافت های فرسوده تبادل نظر انجام گرفت و در پایان مقرر شد دهیاران با مشورت اعضای شوراهای روستا، پیشنهادات خود را به فرمانداری ارائه دهند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>