توریسم سلامت در گرمسار راه‌اندازی می‌شود | پایگاه خبری ابتکار
سه شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷

توریسم سلامت در گرمسار راه‌اندازی می‌شود

انتشار: شنبه, ۹ تیر ۱۳۹۷ / ساعت ۱۸:۵۰:۲۹ |
کد خبر: 21840 |
بازدید: 82 views |
بدون دیدگاه


گر

گرمسار – ابتکارورامین: فرماندار گرمسار با بیان اینکه کاهش هزینه‌های درمان در دستور کار است گفت: توریسم سلامت در گرمسار راه‌اندازی می‌شود.

به گزارش خبرنگار ما – داریوش طاهری پیش از ظهر امروز در آئین تودیع و معارفه مدیر شبکه بهداشت و درمان گرمسار اظهار داشت: طرح تحول سلامت یکی از طرح‌های ماندگار دولت برای ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به مردم است.

وی با بیان اینکه با اجرای این طرح تحولات عظیمی در بخش بهداشت و درمان این شهرستان ایجادشده است افزود: شهرستان گرمسار ظرفیت‌های مطلوبی برای جذب توریسم سلامت دارد و باید از این ظرفیت‌ها در راستای افزایش نرخ اشتغال و ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به مردم در سطح گسترده اقدام کرد.

فرماندار گرمسار با اشاره به راه‌اندازی قطار حومه‌ای تهران – گرمسار و امکان تبادلات ریلی در این منطقه خاطرنشان کرد: با جذب و راه‌اندازی توریسم سلامت می‌توان خدمات بهداشتی و درمانی را علاوه بر مردم گرمسار به شهرهای پیشوا، ورامین، پاکدشت و سایر شهرستان‌ها نیز ارائه کرد.

وی با بیان اینکه تقویت خدمات بهداشتی و درمانی نقش مؤثری در رونق اقتصاد این شهرستان ایفا می‌کند یادآور شد: با اجرا و تکمیل طرح‌ها و پروژه عمرانی در حوزه بهداشت و درمان از مراجعه مردم به مرکز استان و پایتخت برای دریافت خدمات بهداشتی و عمرانی جلوگیری می‌شود.

طاهری با اشاره به اینکه ۴ طرح بهداشتی و درمانی در شهرستان گرمسار آماده افتتاح است اذعان کرد: کاهش هزینه‌های درمانی مردم یکی از رویکردهای مهم دولت در اجرای طرح تحول سلامت است.

وی ابراز داشت: مدیریت بخش بهداشت و درمان بسیار حساس و نیازمند دقت و پشتکار بالا است تا رضایت مردم نسبت به دولت و نظام جلب شود.

فرماندار گرمسار با بیان اینکه سرمایه‌گذاری در بخش بهداشت و درمان سودآور است تصریح کرد: هر هزینه‌ای در خبش عمرانی و تجهیز پروژه‌های بهداشتی و درمانی انجام شود برای دولت به‌منزله سرمایه‌گذاری در بلندمدت است و با جذب سرمایه‌گذاران بخش خصوصی می‌توان رونق اقتصادی و ایجاد اشتغال را در این بخش فراهم کرد.

به گزارش تسنیم، در این مراسم علی عرب آرادانی به‌عنوان رئیس جدید شبکه بهداشت و درمان گرمسار معرفی شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>