طرح نه به اعتیاد جوانان هلال احمر پیشوا | پایگاه خبری ابتکار
شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷

طرح نه به اعتیاد جوانان هلال احمر پیشوا

انتشار: شنبه, ۹ تیر ۱۳۹۷ / ساعت ۱۸:۵۰:۱۴ |
کد خبر: 21839 |
بازدید: 48 views |
بدون دیدگاه


پیش

پیشوا – ابتکارورامین: طرح های پیمان و نه به اعتیاد توسط جوانان هلال احمر پیشوا اجرا شد.

به گزارش خبرنگار ما – رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان پیشوا گفت: طرحهای پیمان  و نه به اعتیاد هم زمان با هفته مبارزه با مواد مخدر در نقاط مختلف شهرستان پیشوا به همت مرکز جوانان جمعیت هلال احمر و با حضور پرشور مردم  اجرا شد.

حمیدرضا تاجیک افزود: این جمعیت با توجه به این موضوع که بیشتر اعضا و مراجعان این نهاد غیرانتفاعی نوجوانان و جوانان هستند، به اجرای این طرح پرداخته است.

وی گفت: این طرح با هدف پیشگیری و جلوگیری جوانان و نوجوانان از روی آوردن به مواد مخدر با همکاری و مشارکت ان جی او های ترک اعتیاد و بهزیستی در معابر اصلی شهر اقدام به برپایی نمایشگاه ، برپایی چادر، زنجیره انسانی و اجرای تئاتر خیابانی کردند.

حمیدرضا تاجیک افزود: این طرح با هدف جلب توجه نوجوانان و جوانان و عامه مردم با راه های پرخطری است که در کمین فرزندان با هدف آلوده کردن آن ها به مواد مخدر با تبلیغات سوء با موضوع مصرف داروهایی در بهبود وضع درسی، درک بهتر و بالابردن توانایی های فردی است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>