دیدار فرماندار پاکدشت از پروژه های در حال ساخت ورزشی | پایگاه خبری ابتکار
جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷

دیدار فرماندار پاکدشت از پروژه های در حال ساخت ورزشی

انتشار: شنبه, ۹ تیر ۱۳۹۷ / ساعت ۱۸:۴۹:۵۹ |
کد خبر: 21838 |
بازدید: 45 views |
بدون دیدگاه


پا

پاکدشت – ابتکارورامین: فرماندار پاکدشت همراه با رؤسای ادارات ورزش و جوانان، آب و برق طی بازدید چند ساعته از پروژه های ورزشی شهرستان، در جریان کم و کیف و میزان پیشرفت آنها قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار ما – هادی تمهیدی در این بازدید همراه با حسین طالقانی رئیس اداره ورزش و جوانان، بغدادی رئیس اداره آبفا، رحیمیان رئیس اداره برق و مولایی معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری پاکدشت از استادیوم ۵ هزار نفری شهدای پاکدشت، زمین چمن مصنوعی مسکن مهر امام رضا(ع)، ورزشگاه شهید محسن و سالن ورزشی خاتون آباد دیدن کردند.

شایان ذکر است زمین چمن مصنوعی مسکن مهر امام رضا(ع) با همت شبانه روزی و پیگیری اداره ورزش و جوانان و شهرداری پاکدشت در حال طی مراحل نهایی است و سالن چند منظوره خاتون آباد نیز با بیش از ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی در حال اتمام است که مسلما راه اندازی آنها نقش مهمی در ایجاد نشاط اجتماعی و ارتقای سرانه ورزش پاکدشت خواهد داشت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>