نشست های آموزشی و نمایشگاه های پوستر پیشگیری از اعتیاد در شهرستان ری برگزار می شود | پایگاه خبری ابتکار
شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷

نشست های آموزشی و نمایشگاه های پوستر پیشگیری از اعتیاد در شهرستان ری برگزار می شود

انتشار: شنبه, ۹ تیر ۱۳۹۷ / ساعت ۱۸:۴۸:۵۹ |
کد خبر: 21837 |
بازدید: 58 views |
بدون دیدگاه


ری

ری – ابتکارورامین: همزمان با هفته مبارزه با مواد مخدر، نشست فرهنگی پیشگیری از اعتیاد در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ری برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ما – در این نشست «مریم پازوکی» کارشناس پیشگیری از اعتیاد گفت: مواد مخدر یکی از آسیب های اجتماعی و بلای خانمان سوزی است که وقتی گریبانگیر فرد یا خانواده ای شد، باعث نابودی آنها می شود.

وی با بیان تغییر رویکرد مصرف اعتیاد از سنتی به مواد صنعتی و عواقب وخیم آن یادآور شد و گفت: عوارض زیانبار اعتیاد بر فرد و جامعه و هزینه های مقابله و درمان بسیار بالا است و در این میان بحث پیشگیری باید در اولویت قرار گیرد.

این کارشناس پیشگیری از مواد مخدر افزود: با آموزش مهارت های زندگی به افراد می توان با کمترین هزینه جامعه و خانواده ها را در مقابل تهدید ها ایمن کنیم.

گفتنی است، نشست های آموزشی و نمایشگاه های پوستر پیشگیری از اعتیاد  قرار است همزمان با هفته مبارزه با مواد مخدر در کانون های فرهنگی و هنر مساجد، ندامتگاه ها و مراکز پر تردد شهرستان ری برگزار شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>