قوه قضاییه، نشان بارز عدالت در نظام مقدس اسلامی است | پایگاه خبری ابتکار
شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷

قوه قضاییه، نشان بارز عدالت در نظام مقدس اسلامی است

انتشار: جمعه, ۸ تیر ۱۳۹۷ / ساعت ۲۲:۰۶:۱۴ |
کد خبر: 21827 |
بازدید: 38 views |
بدون دیدگاه


پر۱

پردیس – ابتکارورامین: کورش گلریز در جریان دیدار صمیمی امروز با دادستان و رئیس دادگستری شهرستان پردیس که به مناسبت هفته قوه قضاییه و گرامیداشت یاد و خاطره شهید دکتر بهشتی و ۷۲ تن از یاران باوفای امام راحل(ره) انجام شد، اظهار داشت: قوه قضاییه بعنوان بازوی توانمند نظام مقدس اسلامی نقشی بارز در راستای اعتلای انقلاب شکوهمند اسلامی ایفا می کند.

به گزارش خبرنگار ما – وی ادامه داد: این مجموعه پرافتخار در عرصه توسعه عدالت اجتماعی امروز به چنان درجه ای از کمال رسیده که باید آن را نشان بارز عدالت نظام مقدس اسلامی قلمداد کرد.

این مقام مسئول با اشاره به بخشی از بیانات گرانسنگ رهبر معظم انقلاب پیرامون اهمیت قوه قضاییه یادآور شد: رهبر فرزانه انقلاب در پاره ای از بیانات خویش می فرمایند که «نظام اسلامى و هر نظامى به قوّه قضاییه اى نیاز دارد که هم مقتدر و هم مورد اعتماد باشد؛ این دو رکن در کنار هم لازم است».

گلریز تصریح کرد: امروز به مدد وجود افرادی پاک در مجموعه قوه قضاییه، این دو رکن مورد تاکید ایشان به شکلی بارز قابل ملاحظه است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>