۱۲ تیرماه، همایش"ورزش، نشاط و سلامتی" به مناسبت هفته مبارزه با موادمخدر در فاز۱۱پردیس | پایگاه خبری ابتکار
شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷

۱۲ تیرماه، همایش”ورزش، نشاط و سلامتی” به مناسبت هفته مبارزه با موادمخدر در فاز۱۱پردیس

انتشار: جمعه, ۸ تیر ۱۳۹۷ / ساعت ۲۲:۰۵:۴۹ |
کد خبر: 21825 |
بازدید: 44 views |
بدون دیدگاه


پر

پردیس – ابتکارورامین: جلسه برنامه ریزی و هماهنگی در مورد همایش “ورزش، نشاط و سلامتی” به مناسبت هفته مبارزه با موادمخدر با شعار نشاط اجتماعی و خانواده سالم در فاز۱۱پردیس تشکیل شد.

به گزارش خبرنگار ما – این جلسه با حضور سیفی رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان پردیس، محمدعلی وحیدخو نماینده هیات ورزشهای همگانی پردیس، سعید روحانی مدیر روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی پردیس، کشاورز معاونت ورزشی، پویا موسوی از مربیان فوتبال اکادمی توسعه فوتبال پردیس، خواجه دهی مسئول انجمن بزرگسالان، طاعت جو و مجتهدی نماینده شهروندان محله ایرانشهر فاز۱۱ پردیس، خلج رییس هیات پرورش اندام و پاورلیفتینگ و آرین عضو ستاد غنی سازی اوقات فراغت در محل سالن جلسات اداره ورزش برگزار گردید.

سیفی در این جلسه بر تعامل و همکاری کلیه مسئولین هیأت های ورزشی برای بهتر برگزار نمودن این همایش تأکید کرد و افزود: این همایش به همت هیات ورزشهای همگانی شهر پردیس و با همکاری و پشتیبانی شهرداری و شورای اسلامی پردیس، روزسه شنبه ۱۲ تیرماه(ساعت۱۹) درفاز ۱۱ پردیس واقع در خیابان طراوت در مدرسه پروین اعتصامی با شعار “نه به اعتیاد و نشاط اجتماعی خانواده سالم” برگزار می گردد.

در این جلسه با همفکری اعضا پیرامون چگونگی اجرای برنامه و حمایت هایی که شهرداری پردیس به عمل می آورد، هماهنگی هایی صورت گرفت.

گفتنی است مجتهدی و طاعت جو از فاز۱۱ پردیس پیشنهاداتی را در مورد ورزش شهروندان فاز۱۱ و اوقات فراغت ارایه دادند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>