قطعاً تعامل و همکاری در هر کاری موجب پیشرفت و موفقیت در آن کار می‌شود | پایگاه خبری ابتکار
شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷

قطعاً تعامل و همکاری در هر کاری موجب پیشرفت و موفقیت در آن کار می‌شود

انتشار: پنج شنبه, ۷ تیر ۱۳۹۷ / ساعت ۲۰:۳۵:۱۹ |
کد خبر: 21807 |
بازدید: 45 views |
بدون دیدگاه


پا

پاکدشت – ابتکارورامین: شهردار فرون آباد در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی شهرداری گفت: قطعاً تعامل و همکاری در هر کاری موجب پیشرفت و موفقیت در آن کار می‌شود.

به گزارش خبرنگار ما – کوروش میرزایی در ادامه افزود: در راستای تحقق حقوق شهروندی و خدمت رسانی شایسته و بایسته به شهروندان فهیم عملیات جدول‌گذاری معابر سطح شهر، تهیه و پخش آسفالت خیابان ها، محوطه‌سازی و جدول‌گذاری بوستان ها، زیرسازی و ترمیم خیابان‌ها و کوچه‌ها در حال انجام می باشد.

وی با اشاره به لزوم تلاش و سعی مضاعف برای خدمات‌رسانی مناسب به شهروندان، تاکید کرد: مسئولان شهری در هر پست و جایگاه موظف هستند که نسبت به رسیدگی و رفع دغدغه‌ها و معضلات شهری اهتمام داشته و با جدیت به امر آبادانی و توسعه شهرها بپردازند.

وی با بیان اینکه همکاری بسیار مطلوب و مناسبی در حال حاضر میان ریاست و اعضای شورای اسلامی شهر و مجموعه مدیریت شهری وجود دارد، عنوان کرد: قطعاً تعامل و همکاری در هر کاری موجب پیشرفت و موفقیت در آن کار می‌شود.

شهردار فرون آباد بیان داشت: شهروندان برای رونق و آبادانی هر چه بیشتر و بهتر شهر با شهرداری‌ و سایر ادارات همکاری و تعامل داشته باشند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>