آیین اختتامیه مسابقات فوتسال جام رمضان در دماوند برگزار شد | پایگاه خبری ابتکار
چهارشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۷

آیین اختتامیه مسابقات فوتسال جام رمضان در دماوند برگزار شد

انتشار: پنج شنبه, ۲۴ خرداد ۱۳۹۷ / ساعت ۲۰:۳۶:۰۵ |
کد خبر: 21581 |
بازدید: 52 views |
بدون دیدگاه


دماوند

دماوند – ابتکارورامین: آیین اختتامیه مسابقات فوتسال جام رمضان شهردماوند چهارشنبه شب از ساعت ۲۲ همزمان با برپایی فینال مسابقات در رده بزرگسالان با حضور مسئولان شهرستان در سالن شهدای آموزش و پرورش برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ما – در فینال این مسابقات، دو تیم سرخ پوشان جابان و شهرداری دماوند به مصادف هم رفتند و در پایان تیم سرخ پوشان جابان توانست با شکست ۵ بر ۴ حریف خود ، مقام اول این مسابقات را کسب کند.

لازم به ذکر است در پایان این مسابقات که با شرکت ۲۱ تیم در دو رده سنی بزرگسالان و نوجوانان برگزار شد، در رده بزرگسالان تیم های سرخپوشان جابان، شهرداری دماوند و گلدشت زان  مقام اول تا سوم را کسب کردند و به ترتیب هر کدام پنج، سه و دو میلیون تومان پاداش دریافت کردند.

همچنین در رده سنی نوجوانان، ۳ تیم مشکات، یاسین و پرسپولیس با شکست حریفان خود مقام اول تا سوم را به خود اختصاص دادند و به ترتیب ۲ میلیون و پانصد، یک میلیون و پانصد و یک میلیون تومان پاداش دریافت کردند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>