برای برگزاری نماز عید سعید فطر در شهرستان، تمهیدات لازم فرآهم شده است | پایگاه خبری ابتکار
چهارشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۷

برای برگزاری نماز عید سعید فطر در شهرستان، تمهیدات لازم فرآهم شده است

انتشار: پنج شنبه, ۲۴ خرداد ۱۳۹۷ / ساعت ۲۰:۳۵:۲۴ |
کد خبر: 21579 |
بازدید: 62 views |
بدون دیدگاه


پر

پردیس – ابتکارورامین: مرتضی حیدری فرماندار پردیس با اشاره به برگزاری نماز عید سعید فطر در سه نقطه شهرستان همزمان با دیگر شهرهای استان، از آمادگی دستگاه های متولی برای برگزاری این نماز با شکوه خبر داد.

به گزارش خبرنگار ما – وی به برگزاری جلسه ای با حضور همه ادارات و نهادهای شهرستان برای ایجاد هماهنگی و برنامه ریزی به منظور تسهیل شرایط حضور مردم در اقامه این نماز اشاره کرد و گفت: پیش بینی می شود بیش از پانزده هزار نفر از شهروندان شهرستان در آیین نماز با شکوه عید فطر شرکت کنند و بنا براین تمهیدات امنیتی، ترافیکی، رفاهی و خدماتی مربوط به این نماز باید با دقت و حساسیت بیشتری انجام گیرد.

حیدری افزود: امام جماعت نماز عید فطر در شهر های پردیس، بومهن و بخش جاجرود توسط امام جمعه شهرستان تعیین خواهد شد و برای رفاه حال نمازگزاران، ستاد دریافت فطریه نیز در محل های برگزاری نماز مستقر خواهند شد و وظایف هر یک از دستگاه های متولی در این زمینه طی جلسه مشترکی مشخص شده و کار بر اساس بخشنامه های موجود انجام خواهد شد.

شایان ذکر است آیین نماز با شکوه عید سعید فطر در شهر پردیس حدفاصل فاز های ۳ و ۴ و در بلوار جانبازان برگزار خواهد شد همچنین نماز شهر بومهن در بلوار سپاه برگزار و نمازگزاران بخش جاجرود نیز باید برای اقامه نماز به آموزشگاه شهدای غزه مراجعه کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>