پیگیری اجرای ۳ طرح عمرانی برای تعدیل ترافیک فاز ۴ شهر پردیس | پایگاه خبری ابتکار
چهارشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۷

پیگیری اجرای ۳ طرح عمرانی برای تعدیل ترافیک فاز ۴ شهر پردیس

انتشار: چهارشنبه, ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ / ساعت ۲۱:۱۷:۵۵ |
کد خبر: 21559 |
بازدید: 46 views |
بدون دیدگاه


پر۱

پردیس – ابتکارورامین: کورش گلریز ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: یکی از مسیرهای پر تردد و به تبع آن پر ترافیک شهر پردیس، ورودی این شهر از بخش شمالی در بلوار امام رضا(ع) و همچنین بخش های انتهایی فاز چهار است.

به گزارش خبرنگار ما – وی ادامه داد: از این رو شهرداری پردیس سه طرح مختلف به منظور کاهش و مدیریت حجم ترافیک در بخش یاد شده شامل اصلاح هندسی دوربرگردان مسیر، ایجاد دو راه دسترسی به آزادراه تهران – پردیس و … را در دستور کار قرار داد.

این مقام مسئول اضافه کرد: این سه طرح پیشنهادی با بهره گیری از افراد متخصص در این حوزه به زودی تکمیل و برای طی سایر مراحل اداری به دیگر نهادهای ذیربط شامل اداره راه و شهرسازی و راهنمایی و رانندگی ارسال می شود چراکه اجرای آن منوط به تایید این نهادهای یاد شده است.

شهردار پردیس در ادامه از سعه صدر و صبوری شهروندان در این خصوص قدردانی کرد و گفت: اجرای طرح های مذکور به جد از سوی شهرداری پردیس در حال پیگیری است تا مشکلات شهروندان در ترددهای روزانه به حداقل ممکن کاهش یابد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>