پیشرفت ۷۰ درصدی آشیانه بالگرد امداد در پایگاه اورژانس هوایی شهرداری پردیس | پایگاه خبری ابتکار
سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷

پیشرفت ۷۰ درصدی آشیانه بالگرد امداد در پایگاه اورژانس هوایی شهرداری پردیس

انتشار: سه شنبه, ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ / ساعت ۱۹:۳۱:۵۵ |
کد خبر: 21546 |
بازدید: 60 views |
بدون دیدگاه


پر۲

پردیس – ابتکارورامین: کورش گلریز اظهار داشت: از جمله پروژه هایی که به منظور ارتقای ایمنی شهروندان با پیگیری های شورای اسلامی شهر پردیس از سوی این شهرداری اجرا می شود، احداث مرکز اورژانس هوایی در ورودی فاز هشت پردیس است.

به گزارش خبرنگار ما – وی تصریح کرد: این مرکز امداد و نجات در استان تهران کم نظیر و نمونه است و در سایه تعامل شورای شهر پردیس با رئیس مرکز اورژانس شهرستان و استان، یکی از هفت فروند بالگرد مدرن و به روز در زمینه امداد هوایی وارد شده به کشور، به شهر پردیس اختصاص یافت.

این مقام مسئول ادامه داد: در همین راستا شهرداری پردیس در راستای فراهم سازی مقدمات لازم، احداث سازه ای به منظور محل استقرار دائمی بالگرد امداد و نجات شامل آشیانه، منبع سوخت و محل استراحت خلبان را در دستور کار قرار داد.

به گفته شهردار پردیس، سوله آشیانه به مساحت ۳۶۰ مترمربع و منبع سوخت به مساحت ۸۰ مترمربع با پیشرفت فیزیکی ۷۰ درصد در حال ساخت است.

وی اضافه کرد: مجموعه شورای اسلامی شهر و شهرداری پردیس برای احداث این مجموعه اعتباری بالغ بر پنج میلیارد ریال اختصاص داد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>