هنرجویان بازیگری شهرری با «زمستان ۶۶» می آیند | پایگاه خبری ابتکار
سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷

هنرجویان بازیگری شهرری با «زمستان ۶۶» می آیند

انتشار: سه شنبه, ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ / ساعت ۱۹:۳۱:۲۹ |
کد خبر: 21544 |
بازدید: 42 views |
بدون دیدگاه


ری

ری – ابتکارورامین: انجمن هنرهای نمایشی شهرستان ری دوره ششم آموزش بازیگری را با اجرای نمایشنامه زمستان ۶۶ به نویسندگی محمد یعقوبی و کارگردانی مجید قربانی به عنوان پروژه پایانی کارگاه آموزش بازیگری به پایان می‌رساند.

به گزارش خبرنگار ما – در این دوره از آموزش بازیگری، مجید قربانی مدرس بازیگری برپایه اصول روش متد؛ بازیگری را به علاقه مندان آموزش می دهد.

هنرجویان در پابان ترم سوم به عنوان پروژه کار عملی نمایشنامه زمستان ۶۶ را در سالن مجتمع فرهنگی و هنری شیخ ابوالفتوح رازی شهرری به روی صحنه می برند.

انجمن هنرهای نمایشی شهرری  با همکاری آموزشگاه بازیگری هدف «زمستان ۶۶ » را از ۲۹ خرداد تا ۷ تیرماه در شهرری، میدان نماز سالن مجتمع فرهنگی و هنری شیخ ابوالفتوح رازی از ساعت شش و نیم عصر به صحنه می برد.

هنرجویانی که در این نمایش بازی می‌کنند به ترتیب حروف عبارتند از سعید ابوحمزه،  سحر اسکندری ، نرگس اسماعیلی،  زهرا آرایی، رضا باختر، فاطمه پوشپاس،  مهسا دهقان ، علی شجایی ، حدیث شراهی ، منیره شریعت زاده ، محمد رضا عباسی و سید حامد میرزا خلیل.

«زمستان ۶۶» تولید کارگاه آموزش بازیگری انجمن هنرهای نمایشی شهرری و آموزشگاه بازیگری هدف است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>