برای دفع زباله های شهری باید اقدامات اساسی صورت بگیرد | پایگاه خبری ابتکار
سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷

برای دفع زباله های شهری باید اقدامات اساسی صورت بگیرد

انتشار: سه شنبه, ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ / ساعت ۱۹:۳۱:۱۶ |
کد خبر: 21543 |
بازدید: 57 views |
بدون دیدگاه


دماوند

دماوند – ابتکارورامین: فرماندار شهرستان دماوند در دومین نشست کارگروه پسماند در شهرستان دماوند گفت: برای دفع زباله های شهری باید اقدامات اساسی صورت بگیرد.

به گزارش خبرنگار ما – مجید صفری در این نشست که با حضور فرماندار شهرستان پردیس و شهرداران ۷ شهر این دو شهرستان برگزار شد،اظهار داشت:  تعیین تکلیف زباله ها و نخاله های شهری  میتواند به حفظ محیط زیست و سلامت محیط زندگی منجر شود و در همین راستا باید با تشکیلات قوی بکوشیم تا منطقه را از آلودگی های زیست محیطی نجات دهیم.

وی افزود: دفع زباله در سیستم خدمات شهری، به صورتی که اکنون در حال انجام است منجر به نابودی محیط زیست در دراز مدت می شود و در این خصوص باید اقدام اساسی صورت بگیرد.

فرماندار شهرستان دماوند ادامه داد: شهرداری های شهرستان های دماوند و پردیس در تشکیلات سازمان پسماند عضویت دارند و  میتوانند با ارائه طرحی متمرکز به منظور تفکیک و دفن زباله ها به صورت کاملا مکانیزه در کاهش آبودگی محیط زیستی و کسب درآمد پایدار اقداماتی را انجام دهند.

لازم به ذکر است درادامه جلسه،  مدیرعامل شرکت مدیریت پسماند شهرستان های دماوند و پردیس، گزارشی از روند اجرای کار  و اقدامات صورت گرفته شده توسط این شرکت ارائه کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>