راه اندازی برج های نوری در دستور کار حوزه معاونت خدمات شهری قرار گرفت | پایگاه خبری ابتکار
سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷

راه اندازی برج های نوری در دستور کار حوزه معاونت خدمات شهری قرار گرفت

انتشار: سه شنبه, ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ / ساعت ۱۹:۳۱:۰۳ |
کد خبر: 21542 |
بازدید: 48 views |
بدون دیدگاه


پا

پاکدشت – ابتکارورامین: شهردار فرون آباد گفت: در آستانه فصل تابستان و به منظور استفاده هر چه بیشتر شهروندان از فضاهای شهری راه اندازی برج های نوری موجود در معابر و بوستانها در دستور کار حوزه معاونت خدمات شهری قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار ما – کوروش میرزایی در ادامه بیان داشت: با توجه به اینکه نور و روشنایی در کیفیت فضا، خصوصاً سیمای شبانه فضاهای شهری بسیار مؤثر است لذا به منظور افزایش زیبائی های بصری سطح شهر و ایجاد آرامش و امنیت شهروندان، عملیات روشنائی و راه اندازی برج های نوری موجود در معابر و بوستانهای سطح شهر در دستور کار حوزه معاونت خدمات شهری قرار گرفت.

وی با بیان اینکه افزایش روشنایی به ساکنان احساس امنیت بیشتری را داده و موجب کیفیت زندگی بهتر و مناسب‌تری نیز می‌شود، افزود: در همین راستا برای پاسخگویی به درخواست‌های مردمی و دغدغه های مدیریت شهری جهت خدمت‌رسانی بیشتر به شهروندان و با هدف تامین روشنایی لازم در شب و ایجاد آرامش و امنیت بیشتر برای شهروندان و افزایش سطح رضایت مندی شهروندان این طرح در حال انجام می باشد.

وی در خاتمه عنوان کرد: در آستانه فصل تابستان و به منظور استفاده هرچه بیشتر شهروندان از فضاهای تفریحی با اجرای این طرح علاوه بر زیباسازی، مشکل کمبود روشنایی رفع و تردد شهروندان در بوستان ها آسان تر می شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>