جلسه ستاد صیانت از حقوق شهروندی فرمانداری پردیس برگزار شد | پایگاه خبری ابتکار
سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷

جلسه ستاد صیانت از حقوق شهروندی فرمانداری پردیس برگزار شد

انتشار: سه شنبه, ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ / ساعت ۱۹:۳۰:۳۵ |
کد خبر: 21541 |
بازدید: 50 views |
بدون دیدگاه


پر

پردیس – ابتکارورامین: جلسه ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی فرمانداری پردیس به ریاست صادق بنیادی معاون سیاسی و انتظامی فرماندار در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ما – رئیس اداره بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی فرمانداری، مسئول حراست، مسئولان ادارات و واحدهای فرمانداری و نمایندگان بخشداری های بومهن و جاجرود در این جلسه حاضر بودند و پیرامون عملیاتی کردن مفاد ماده ۱۸ تصویب نامه حقوق شهروندی در نظام اداری که به استفاده از ظرفیت‌های سازمان‌های مردم نهاد و آموزش های کارکنان دستگاه‌های اجرایی به منظور ارتقاء سطح حقوق شهروندی اختصاص دارد، تبادل نظر صورت گرفت.

صادق بنیادی معاون فرماندار در ابتدای این جلسه با تأکید بر اهتمام دولت در اجرایی شدن میز خدمت گفت: این موضوع در فرمانداری و بخشداری های تابعه نیز به عنوان نمایندگان دولت باید هر چه سریع‌تر اجرایی شود تا مردم با مراجعه و اتلاف وقت کمتر بتوانند به خدمات مورد نیاز دسترسی داشته باشند.

در ادامه سرپرست امور اداری و مالی، مسئول روابط عمومی و مسئول فناوری اطلاعات فرمانداری به بیان اقدامات انجام گرفته در این راستا پرداختند و رئیس اداره بازرسی فرمانداری نیز دستورالعمل های مربوط به سلامت نظام اداری را قرائت کرد، سپس راهکارهای تسهیل در مشارکت سمن‌ها در حوزه حقوق شهروندی بررسی شد.

در پایان مقرر شد معاونت های فرمانداری و بخشداری های تابعه نیز خدمات قابل ارائه در بستر الکترونیک واحدهای زیرمجموعه را برای راه اندازی میز خدمت الکترونیک به ستاد ارائه دهند، همچنین معاونت برنامه ریزی فرمانداری اقدامات لازم  به منظور برگزاری دوره های آموزشی مبانی حقوق شهروندی در نظام اداری را برای کارکنان و مدیران انجام دهد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>