مردم هرجا ورود پیدا کردند زیباترین صحنه ها خلق شد | پایگاه خبری ابتکار
سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷

مردم هرجا ورود پیدا کردند زیباترین صحنه ها خلق شد

انتشار: دوشنبه, ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ / ساعت ۲۰:۵۴:۵۸ |
کد خبر: 21520 |
بازدید: 53 views |
بدون دیدگاه


پیش

پیشوا- ابتکارورامین: فرماندار شهرستان پیشوا با تاکید بر لزوم استفاده از ظرفیت مردمی در فعالیت های مختلف جامعه گفت: هر جایی مردم ورود پیدا کردند و کار را با حضور بسیج وار آنها و نه بخشنامه ای انجام دادیم زیباترین صحنه ها خلق شد.

به گزارش خبرنگار ما – محمدکرم محمدی در نخستین مجمع سلامت شهرستان پیشوا بیان کرد: آیا در شب های احیا و یا در ایام محرم، صفر و اربعین مردم را دعوت می کنیم؟ اما ببینید چقدر زیبا می آیند و چقدر زیبایی می بخشند.

وی افزود: اگر امام بزرگوار فرمودند این محرم و صفر اسلام را زنده نگه داشته به خاطر کاری است که بسیج وار و با اعتقاد قلبی مردم انجام می شود.

محمدی با بیان اینکه مردم هر جایی ورود کردند کار را به بهترین نحو ممکن به انجام رساندند، اظهار کرد: مردم در جنگ ورود پیدا کردند و بسیج را با آن زیبایی به وجود آوردند؛ در همین پیشوا خیرین در بحث مدرسه سازی بسیار خوب ورود پیدا کردند و در بحث ساخت مساجد و اماکن مذهبی نیز همین طور است.

فرماندار شهرستان پیشوا خاطرنشان کرد: اگر مردم در مباحث مختلف مانند بهداشت و درمان، آموزش و پرورش و… ورود ییدا کنند اتفاقات بسیار خوبی خواهد افتاد؛ دست خدا با جماعت است و جماعت را کمک می کند و هر کس برای خداوند کار کند مزدش را از پروردگار خواهد گرفت.

وی افزود: هنوز در فهم حلال و حرام مشکل داریم؛ اینکه فردی علیرغم وجود کم آبی از آب شرب برای آبیاری گلخانه و یا باغ خود استفاده می کند قابل بخشش نزد خداوند نیست؛ خداوند از حق خود می گذرد اما از حق بندگانش نخواهد گذشت؛ اینها مواردی است که نیاز به فرهنگ سازی دارد.

محمدی بیان کرد: پولی که امروز شهرداری از اعتبارات ارزش افزوده می گیرد پول دولت است و دولت جدا از نظام نیست؛ این پول مالیات و ارزش افزوده ای است که مردم، کشاورز، کسبه، کارمند و … می پردازند که حق الناس است و رعایت اولویت در آن حرف اول را می زند.

فرماندار شهرستان پیشوا عنوان کرد: امروز اولویت اول در شهر و روستاها باید آسفالت کوچه ها و معابر باشد و اگر کسی پول مردم را هدر دهد قابل چشم پوشی و گذشت نیست.

وی با بیان اینکه اعتبارات ارزش افزوده نباید در مباحثی که برای آن تعریف نشده خرج شود، گفت: آسفالت معابر و کوچه ها و احداث پارک و بوستان و توسعه سطح بهداشت باید در اولویت کار شهرداری باشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>