جشن رمضان در شهرستان قرچک برگزار شد | پایگاه خبری ابتکار
سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷

جشن رمضان در شهرستان قرچک برگزار شد

انتشار: یکشنبه, ۲۰ خرداد ۱۳۹۷ / ساعت ۱۹:۲۹:۵۳ |
کد خبر: 21500 |
بازدید: 88 views |
بدون دیدگاه


قر

قرچک – ابتکارورامین: جشن رمضان شهرستان قرچک با حضور مسئولان، خیران و شهروندان در پارک ولایت برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ما – محمد رضا غضنفری مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) قرچک  برگزاری چنین جشن‌هایی را زمینه مناسبی برای کمک همه روزه‌داران در ماه مبارک رمضان به محرومان جامعه دانست و اظهار داشت: با توجه به اینکه در ماه ضیافت الهی هستیم برگزاری این جشن‌ها در سطح شهر می‌تواند شور و نشاط و فضای مفرح برای همشهریان ایجاد کند و در کنار آن توجه همگان را به سمت حمایت از محرومان و مستمندان به‌دنبال آورد.

وی گفت: ایجاد روحیه همکاری، تعاون در جامعه و بهره‌برداری از فضای معنوی ایجاد شده در راستای آشنا شدن خیران و مسئولان با خدمات کمیته امداد امام خمینی (ره) و همچنین تقویت، ترویج و گسترش فرهنگ احسان، اطعام و همدردی به نیازمندان از اهداف دیگر جشن رمضان است.

غضنفری تاکید کرد: بیاید با هم نوعان خود مهربان باشیم و نسبت به نیازمندان در این شب عزیز به مددجویان کمک کنید انفاق به مدد جویان باعث سعادت و خوشبختی در این دنیا و در آخرت می شود، آرامش و آسایش امروز انفاق بر دیگران است.

وی ضمن قدر دانی از خیرین حاضر در مراسم تاکید کرد: شما هم اکنون کمک حال کمیته امداد هستید محرومان جامعه بسیار زیاد هستند وبه تنهایی یک دستگاه اجرایی مثل کمیته امداد نمی تواند رسیدگی کامل داشته باشد.البته موسسات خیریه، بهزیستی وغیرههمه در تلاش هستند تا محرومیت کمرنگ شود و شما در راستای وظیفه شرعی آمده اید تا امداد را یاری کنید. جایگاه نیکوکاران را بسیار رفیع تبیین کرده است.

وی افزود: برنامه های مختلف قرآنی، فرهنگی، آموزشی و سرگرمی، برپایی غرفه حامی آرزوها برای به نمایش گذاشتن و برآوردن آرزوهای ایتام و فرزندان خانواده های تحت حمایت در طرح محسنین، غرفه های حامی یابی برای مددجویان شهرستان قرچک از دیگر برنامه های این نهاد در حاشیه برگزاری جشن رمضان است.

وی در پایان خاطرنشان کرد:  این جشن به مدت ۵ شب از ۱۹ الی۲۳ خرداد از ساعت ۲۱ تا ۲۳ در پارک ولایت برپا است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>